Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 180 tétel junius 20-ig?

180 tétel junius 20-ig?

Figyelt kérdés
Meg lehet ennyit tanulni?
2011. máj. 30. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ha most kezdesz neki és semmit se tudsz akkor megtanulni nem.. de átolvasni hogy valami megmaradjon és legalább a 2est összehozd, az lehetséges
2011. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én csak a magyart meg a törit tanulom, többire úgyse kell :D
2011. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
tanuld meg inkább csak a fontosabb tárgyak tételeit. amik nem olyan fontosak számodra, azokat csak olvasgasd át. pl angolból se muszáj tételt tanulni, mert csak beszélgetni fogsz a tanárral, azt is rövid ideig. egy nyelvvizgához képest lófing
2011. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenből csak a lényeget tanuld meg, írd ki, mi a legfontosabb belőlük, és csak arra koncentrálj. Szerintem.
2011. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
43 tételem van holnapra:) szerintem nyertem amugy meg lehet tanulni napi 10 tételt minden további nélkül....és akkor még lesz időd pihenni vagy egykét laza napot beiktatni...
2011. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

simán meg lehet tanulni..

ez kb napi 7 tétel, ami a legrosszabb esetben is napi 70 oldal

nah most ne mondjátok már, hogy egy óra alatt ne lehessen megtanulni 7 oldalt..

2011. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán..ne hülyéskedj..szeritem az utolsó egy hétben is meglehet akár tanulni, főleg ha minél inkább érzed, hgy szorul a hurok....Persze ez attól is függ mennyire fogékony az agyad..Nekünk irodalom érettségin volt egy olyan plussz feladat,hogy 120 foglamat meg kellett tanulni jelentéssel együtt..az utolsó nap tanultam meg..maximálisra sikerült, persze szerencsém is volt, mert pont jól huztam...azért kezdd el ikább most, ne hagyd az utolsó napokra, de aggodnod semmiképp sem kell..
2011. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!