Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő lenne felkészülni...

Mennyi idő lenne felkészülni emelt biosz és/vagy emelt kémia érettségire, úgy hogy kb 80-90% feletti eredményt érjek el?

Figyelt kérdés
Szinte a nulláról?
2011. máj. 31. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

pfúú

hát ugye suliba 4 év alatt készülsz fel rá ( úgy h fakton vagy )

attól függ, h napi hány órát akarsz rászánni..

am sztem teljesen a nulláról, napi 5-6 óra laza tanulással, nyári szünettel, hétvégékkel 1 év

2011. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az egyik tárgyra vagy párhuzamosan a kettőre írod?
2011. máj. 31. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

a kettőre

de ez függ a képességeidtől is

2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hello. Én a bioszról tudok nyilatkozni,mert azt most írtam a kémia középp mellett. szerintem a kémia emeltre könnyebb felkészülni,kevésbé átfogóbb az anyag ha érted a számolásokat és a kémiát úgy alapból. ha mondjuk egy emelt bioszt veszünk,nagyon könnyű megírni 70-re vagy akár 80-ra de a 90-95 már igen nehéz. ha engem kérdezel,én a kémiára készülnék...a kémia középre én 3 hetet készültem,igaz akkor minden nap órákat és így lett majdnem 5öt,szóbelivel az is lesz. a bioszra pedig a fél életem rááldoztam és így max 96 százalék lehetne max szóbelivel de majd kiderül.
2011. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!