Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó írásbeli...

Ez szerintetek jó írásbeli eredmény az átlaghoz képest? Találok valahol országos írásbeli százalékátlagokat tantárgyanként?

Figyelt kérdés

utoljára jöttem ki megtekintésről így nem igazán tudom, hogy milyen lett nálunk az átlag. Itt GyK-n nézegettem , de szerintem tök egyértelmű, hogy azok írják le ide, akiknek jól sikerült, hogy büszkélkedjenek, ami persze nembaj, csak így a GyK nem valami jó alap statisztikára:D szóval az én eredményeim százalékban:


angol emelt:59

magyar:85

történelem:84

német:77

matek: 64


2011. máj. 31. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

sziaa. szerintem ezek átlagos eredmények. nem rosszak,de nem is kiemelkedően jók.

a matek talán jobb mint az átlag,ill. a magyar is jó szerintem,de az angolod nem kifejezetten éllovas.

2011. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk a jó, az 90% felett kezdődik, de minimum 80.
2011. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én az angollal pedig elégedett vagyok, 60%tól megvan az 5ös persze jobbat akartam, de amilyen nehéz volt rosszabbra számítottam. amúgy igen, valószínűleg iskolafüggő is
2011. máj. 31. 17:42
 4/8 bumbi02 ***** válasza:
olyan átlagos.. kicsit az angol lehetett volna erősebb ha emeltre mész, de amúgy szerintem átlagosnak mondható.
2011. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is átlagos
2011. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk is az számít jónak, ami 90-nel kezdődik. 80% felett elmegy, amúgy meg "ásd el magad" szituáció van. nálunk. kivéve az emelteknél. De azért ott is 80% körüli elvárható.
2011. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
Szerintem mindenhol a 90 feletti számit kiemelkedően jónak, a 80 feletti pedig egyszerüen jónak:)
2011. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy mindenhol. végülis nagyjából megtudtam, hogy az osztályban kinek milyen lett, és osztályszinten az enyém elég jó. persze azért nem vagyok teljesen megelégedve, de ezzel az eredménnyel meg 2 nyelvvizsga bizonyítvánnyal és hátrányos helyzettel remélem összejön legalább 360 pont, mert ahová jelentkeztem tavaly 356 volt a ponthatár.

jah amúgy köszi a válaszokat :)

2011. jún. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!