Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megesett már veletek, hogy...

Megesett már veletek, hogy hiába készültetek becsületesen és komolyan a vizsgára, az mégsem sikerült?

Figyelt kérdés
Miért nem?
2011. jún. 1. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze. Algebrából. Nem tudtam megoldani a feladatokat.

Aztán amikor másik tanár tartotta, ugyanabból az anyagból négyes lettem. Mert akkor megértettem, miről is szól a dolog.

2011. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skarma ***** válasza:

Ja, most az emelt angol érettségi... az volt az egyetlen érettségi, amiből készültem, és szar lett.

Bezzeg magyarból 4 éve nem tanulok semmit és 96% lett....

2011. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóbelin egyszerűen olyat kérdezett a tanár, amit nem vettünk, nem volt benne egy mondat se róla a könyvben amiből tanulni kellett, de ez a tanárt nem nagyon érdekelte.
2011. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen... akkor amikor a tanár direkt arra ment, hogy minél több embert kiszórjon! Többnyire pozitív élményeim vannak, ha TISZTESSÉGESEN felkészülök, akkor nem csalódok, a 4-es, 5-ös mindig megvan, kivétel ha a tanár arra van kiélezve, mit nem tudok. Ez kellemetlen... én általában maximalista vagyok, mindenből a legjobb jegyekre törekszem, de nálunk is van olyan, akinél összeteszem a két kezem, ha először vettem fel a tárgyát, és egy kettessel átenged. Most is így jártam, van még két ingyenes lehetőségem a vizsgaidőszakban, naná hogy kihasználom, hátha előbb utóbb ad egyel jobbat legalább. :) Ha nem, akkor sem veszítettem semmit. Nincs értelme búslakodni bukásnál sem, aki lelkiismeretesen jár vizsgázni, kicsit megtörik az önbizalma, de ennyi... újult erővel vág neki a következőnek, hogy már csak azért is megmutatja :)
2011. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!