Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt angolosok, milyen volt...

Emelt angolosok, milyen volt a szóbeli?

Figyelt kérdés

Akik ma vagy tegnap voltak szóbelizni, hogy sikerült? Milyen képet, vitát, kérdéseket kaptatok?

Előre is köszönöm. :)


2011. jún. 3. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én ma voltam, két képet kaptam az egyiken egy kakukkos óra volt a másikon pedig egy görög dinnye mellette pedig egy banán... tehát már itt kapkodtam a levegő után...


a vita pedig az volt, hogy: a passzív és az aktív eutanázia lényegében ugyanaz


kb ilyen volt... remélem azért kaptam pontot... :@ nagyon mérges vagyok ez miatt

2011. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a képekhez nem volt valami téma írva? nem értem, mi köze ezeknek egymáshoz.... :S és az eutanáziás téma is elég durva. szerintem nem pont B2 szint. OMG, eléggé szívás.. :/
2011. jún. 3. 19:05
 3/16 anonim ***** válasza:

sziasztok, én tegnap voltam és számomra rettenetesen nehéz volt, ugyanis nekem is két kép volt, az egyiken egy vulkán ami füstölgött, a másikon pedig egy coca-colás üveg mellete pedig egy piros pöttyös labda...


a vitánál pedig ez az állítás volt: Szigeten élni veszélyesebb, mint egy állandó földrengés zónában lévő városban


én se nagyon tudtam mit hozzáfüzni, de azért beszéltem, és beszéltem

2011. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az volt a képeknél, hogy beszéljek a kapcsolatról közöttük, és a mögöttes tartalmukról egymás viszonylatában
2011. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jaja nekem is ez volt oda írva...
2011. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hú akkor nekem szerencsém volt. vita: internet helyettesítheti a boltokat, kép: balesetek, megelőzések, ittas vezetés ilyesmik.
2011. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nekem a képen az egyiken egy régi tárcsás telefon volt , a másikon meg egy nő akit gépek tartottak életben, a vita meg az volt, hogy: jobb elvetetni egy babát akiről tudjuk hogy sérülten fog megszületni, mint megtartani
2011. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
na drágáim, hát kapaszkodjatok meg, az én képemen az egyiken egy betonkeverőnek támasztott kapa volt, a másik képen pedig egy távcső, a vitám pedig az volt, hogy: jobb adni mint kapni, megkérdeztem a tanártól, hogy ez a kész átverés, rámnézett és azt mondta, ez minden mondani valója... tehát nekem, így kezdődött a vizsgám
2011. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó: hmmm nem tudom, ez még szerintem annyira nem is vészes... mondjuk az enyém könnyebb volt, de erről is még összelehet szedni dolgokat szerintem. volt egy lány, neki az anyósülés volt a vita. hogy jóe vagy nem:D ht én pl ahhoz nem is tudtam volna hozzászólni:D
2011. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen témák vannak? Azt hittem ennél egyszerűbbek vagy legalábbis hétköznapibbak...marhára nem szoktam az anyós ülésen gondolkodni...én kedden megyek, de kezdek bepánikolni
2011. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!