Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki be tudná linkelni az...

Valaki be tudná linkelni az őszi emelt angol szóbeli témaköröket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom az Oktatási Hivatal honlapján sem, egyszer már megtaláltam valahol, de valamiért nem mentettem el és most megint nincs meg. Előre is köszönöm!
2011. okt. 21. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ott van, az aktuális vizsgaidőszakon belül a nyilvánosságra hozott anyagok rovatában keresd.
2011. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem találok ott témaköröket, csak útmutatót.
2011. okt. 21. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs. Ez ciki. Ugyanis a jogszabály szerint ősszel az érvényes, ami tavasszal, viszont a tavaszi aktualitások meg már nincsenek linkelve. Próbálj rákeresni google-val úgy, hogy utánaírod: site:oh.gov.hu vagy írjál nekik. Lehet, hogy elfelejtették áttenni a linket, és még ott van valahol elbújtatva.
2011. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!