Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi napján te...

Szóbeli érettségi napján te tanulsz még?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni. Van aki azt mondja hogy mielőtt behívnak felelni ne nézd már át a tételeket mert úgy sem használ, jobban fogok idegeskedni de van olyan is aki azt mondja feltétlenül jó ha átnézem mert segít. Ti hogy vagytok vele? Átnézitek még az utolsó pillanatokban? Köszi a válaszokat.
2011. jún. 4. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem utolsó pillanatokban már félre kell tenni a tételeket, és nem azzal foglalkozni.

Utolsó pillanatban már csak összezavarod magad, izgulsz, kevésbé tudsz figyelni. És valljuk be: ha valamit úgy érzel nem tudsz eléggé, azt nem az utolsó 10 percben tanulod majd meg :))

Mi szóbeli előtt csak beszélgettünk, meg ugrattuk egymást. Már amennyire hangulatunk volt ehhez. Én lelkileg felkészültem, hogy az első 5-ben benne leszek, úgyhogy még csak tapasztalat sem lesz az előttem lévőktől. De simán ment... :)

Sok szerencsét neked is, ne izgulj, nem olyan rémálom mint ahogy beállítják.

Utána meg egyetemen ha mész majd mindennapos lesz ez az érzés :((

2011. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:)Én megteszek mindent, de egyenlőre a főiskola a cél:D
2011. jún. 4. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én előtte 2 órával tettem félre.
2011. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, ötkor érettségiztem, és előtte a szomszéd teremben tanultam töriből azt a tételt, amit kihúztam. Nem nagyon engedhettem volna meg magamnak, hogy ne tanuljak... De így friss volt az emlék, ötös is lett. :-)
2011. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!