Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tölthetem le a 2012-es...

Honnan tölthetem le a 2012-es kidolgozott érettségi tételeket?

Figyelt kérdés
Csak tavalyiakat találok mindenhol.
2011. nov. 6. 22:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Mivan? Senki nem érettségizik 2012-ben?
2011. nov. 7. 22:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Középszinten az érettségi tételeket az iskolák határozzák meg, nincs egységes tétellista. Van néhány kötelező tétel, de az is iskolafüggő, hogy mit helyeznek előtérbe (pl. Petőfinél vagy a szerelmi lírát, vagy a tájlírát, stb.). Valamint középszinten nagy eséllyel a saját tanárod, vagy az iskola egyik tanára fog vizsgáztatni, az ő elvárásait csak te (illetőleg az osztálytársaid) tudhatod (tudhatják). Ezeket a szempontokat figyelembe véve, én nem mernék internetről letöltött tételből tanulni, vagy írnék sajátot, vagy az osztálytársaiméra hagyatkoznék. (Egyébiránt én is 2012-ben érettségizem.)


Az emelt tételeket (illetve témaköröket) rendszerint a vizsga előtt 3-4 hónappal szokták feltölteni az Oktatási Hivatal honlapjára.

2011. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!