Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges elolvasni kb. ezer...

Lehetséges elolvasni kb. ezer oldalt (regény) hétfő reggelig?

Figyelt kérdés
Ma is és holnap is csak ötkor tudok elkezdeni olvasni. Tudom, hogy egy óra alatt kb 50 oldalt lehet elolvasni, most csak inkább bíztatást vagy javaslatot várok. :)
2011. jún. 4. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerezd meg a rövídített tartalmas verziót.
2011. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
még mindig jobb, mint ha megtanulni kellene, nem? :) olvasd csak, valameddig eljutsz, ha az egész napod ott lenne, akkor szerintem teljesíthető, de érdemes tényleg utánanézni rövidítésnek.
2011. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, elég ismeretlen könyvek, még csak szó sincs róla a neten.
2011. jún. 4. 12:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Olvass el minden harmadik oldalt. Én a goriot apót olvastam így, és nem maradtam le semmiről :-D
2011. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
El lehet olvasni.
2011. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

tuti h nem....főleg h csak 5kor kezdenél neki....1ébként ez a tipikus kapkodás esete...mikor kellett volna elkezdeni?


50oldalt 1 óra alatt ha el is olvasol tuti h semmi nem marad meg belőle...

2011. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ott volt rá az egész év, de mivel az egész Debreceni Egyetem könyvtárában csak 2 példány volt belőle, még az is csoda, hogy most hozzájutottam. Egyébként egy átlagos olvasó 50 oldalt olvas el egy óra alatt, és ezt nem én találtam ki. De nálam is így működik.
2011. jún. 4. 12:21
 8/15 A kérdező kommentje:
Mármint az egész második félév.
2011. jún. 4. 12:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Megoldhato. 700 oldal nekem siman megy egy ejszaka alatt, ha csak a tartalom kell, pedig nem vagyok a legjobbak kozt a szakomon(TTK).

Sok sikert, menni fog az!

2011. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán el lehet olvasni. Én speciel ezek szerint gyors olvasó vagyok, mert a regényeket kb. 100 oldal per óra sebességgel olvasom, és simán megmarad, amit olvastam :D

Legyen nálad a könyv egészen addig, és olvass minden kis holt időben. Pl. buszmegállóban, vagy ha vendégségben vagytok, és épp mindenki kidőlt a nagy családi ebéd után. Vagy gépezés helyett :)

2011. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!