Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy állsz a szóbelire tanulás...

Hogy állsz a szóbelire tanulással? Csak én nem bírok tanulni?

Figyelt kérdés
Alig tudok pár tételt, plusz még bioszból a projektmunkám is meg kéen tanulni, de annyira nem fog az agyam, hogy a tételek felénél mindig feladom. Nekem 23-án lesz a szóbeli, tehát már nem sok idő van, és vagy 100 tételt meg kéne tanulni:/
2011. jún. 5. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 20-at kell megtanulnom,de már csak 1 hetem van rá.Annyira de annyira nincs hozzá kedvem,se erőm.Informatika,túl sok,túl tömény,túl száraz....:(
2011. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tanultam előre, mert úgy is elfelejtem. Most már azért félig-meddig neki álltam, egyet-egyet tanulgatok mindennap, de előbb az angol emelt szóbelin szeretnék túl lenni. Kedden lesz 1-kor. És nagyon félek tőle :S :(
2011. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jaja tudom miről beszélsz. Én tavaly tettem előrehozottat belőle, de áldom az eszem, hogy megcsináltam és nem most kell
2011. jún. 5. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor már hárman vagyunk! Én még bele se kezdtem sőt a tételeim sincsenek meg! Holnap megyek és beszerezem amit tudok, és tanulni fogok. Az írásbelim elment egynek az angolom jó lett a többi olyan 50% körül van, kivétel a matek az épp hogy kettes :D
2011. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az elöbbit az 1.-nek írtam, Infóból tettem előrehozottat. Hát az összes tétel még nekem sincs kész, de elvileg a jövőhét folyamán odaadják a törit és az irodalom tételket. Csak ezek nekem olyan unalmasak és szárazak, hogy nem tudok megtanulni 1 nap alatt annyit, aminnyit beosztottam... kb. 6-ot kellene, hogy beleférjek az időbe... plusz még az angolra is kéne gyakorlonom vagy vmi, mert h.lye vagyok belőle:/
2011. jún. 5. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne is mondjátok! Én is nagyon rosszul állok, 1 hetem van 80 tételre, eddig egyet sem tudok 100 százalékosan, remélem megjön a kedvem a tanuláshoz :D
2011. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak irodalom, magyar meg töritételeket tanulok. az 61 tétel. szerdáig magyarozok, csütörtök- vasárnapig töri , hétfő kedd ismétlés és szerdán reggel 9 től irány a vizsga xD utána meg égetek mundent el a francba :D

német angollal nem foglakozok. van mindkettőből nyelvvizsgám, csak összehozok vmit.

2011. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Á de várom már, hogy hazaérjek a szóbeli érettségi után:D ki vannak ragasztva az ajtóm ellé a szekrényre a tételsorok, azt egytől egyik elégedem, a tételeket meg odaadom bnőmnek amíg meg nem gondolom magam, jó lesz még neki jövőre... Utána meg hawaii lesz:) Ebben a 2 hétben nem takarítom ki a szomán, és olyan jó érzés lesz utána kitakarítani, a könyveimet kidobálni a folyósóra:D áá csak sajnos a törit meg a magyart olyan nehezen tanlom, mert utálom mindkettőt. A biosz tételekkel nincs gond, fél óra alatt megtanulok egyet, kivéve a projektmunkát, az is elég száraz:(
2011. jún. 5. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Én holnap szóbelizek. Agyon tanultam magam és úgy érzem, hogy semmit sem tudok. A szerencsére bízom magam ezek után. Elkeserítő, hogy ennyi időm és energiám elment és azt érzem, hogy tök hülye vagyok. :(
2011. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon rosszul sajnos. :( Nekem nem érdemes előretanulnom, mert mindent elfelejtek. 60 tételem van, a vizsgám ugyanakkor lesz, mint neked. Motivációm, agyam, erőm egyenlő a nullával. Előre félek mi lesz...
2011. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!