Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tudod, hogy esélytelen a...

Ha tudod, hogy esélytelen a vizsga egyből visszaadod a tételt vagy leülsz mintha gondolkodnál és csak utána?

Figyelt kérdés
lesz egy esélytelen vizsgám, nem tudtam készülni. melyik a jobb taktika?
2011. jún. 5. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek ide taktika? Ha látszik, hogy gondolkozol, akkor megadja a kettest? :D Ne húzd az időt, gyors vissza adod azt csá, minek húzd még a saját idegeidet is azzal ,hogy ott ülsz és "gondolkodsz"
2011. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér még az esélytelen dolog is. Utána legalább ott van a tudat, hogy te legalább megpróbáltad. De mi van ha nem tudod és meg se próbálod? Akkor ennyi erővel el se kell menni. :DDD
2011. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát gondoltam jobban néz ki, hogy legalább leültem. mondjuk amúgyis ideges vagyok vizsgán, tehát remeg a kezem, a falnál is fehérebb vagyok és nem bírok beszélni. így elhiszik, hogy semmi se jut az eszembe.
2011. jún. 5. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóbeli érettségin jártam így. Egy szó sem jutott eszembe a kihúzott tételről, így hátradőltem és elkezdtem hallgatni az előttem vizsgázót. Amiket ő mondott, azokról lassan "beugrottak" az én tételemhez tanultak. Le is vizsgáztam 3-asra belőle!
2011. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5 tételsorból 1be bele sem néztem, tehát nekem mindegy. ráadásul azok a gyakorlatok, mind egyedülálló tétel.

amúgy minidg tanulok, de most nem bírtam.

2011. jún. 5. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Ha tényleg se kép, se hang, akkor felesleges. Megköszönöd a lehetőséget, esetleg hozzáteszed, hogy sajnos csak így tudtad felvenni a vizsgát, de nem volt időd felkészülni és ennyi.

Ha van vmi halvány fogalmad,akkor azért lehet próbálkozni.

2011. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha semmi közöm a tételhez, és tényleg még csak halvány fogalmam sincs arról miről kéne beszélni, akkor általában már két nappal előbb tudom, hogy ez nem fog menni, és leadom a vizsgát... El sem megyek, nem szeretem kellemetlenül érezni magam ilyenek miatt!

Ha tanultam, de úgyérzem semmit nem tudok, akkor elmegyek, és erőlködök, valami csak dereng...

2011. jún. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!