Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ekkora szemetek?...

Hogy lehetnek ekkora szemetek? Létezik ennyire gonosz főnök?

Figyelt kérdés
Estibe járok. Ugye nem rég voltak az érettségik. Ugyanúgy reggel kell bemenni érettségizni, mint a nappalisoknak. A csaj megbeszélte a főnökével, hogy arra a hétre délutáni műszakra tegye be, mert megy érettségizni. Erre előző nap este felhívta a műszakvezető, hogy délelőttre kell bemenni, mert az xy-onnak fontos dolga van és helyettesíteni kell. Szegényke féltve az állását bement dolgozni. Nade estin tantárgyanként durván egy 10es az érettségi, amit csórikám ki is fizetett. És ha pótérettségit akar tenni, mert nem jelent meg, megint annyi tantárgyanként. A hab a tortán az, hogy az xy kollégának, akit helyettesített, nem is volt semmi dolga, hanem valami mondvacsinált okkal áttették a másik műszakba. Hogy lehet valakiben ennyi rossz indulat? Mit szóltok ehhez? :S
2011. jún. 5. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mennie kellett volna érettségizni, és lesz*rni a főnökét. Megmondani neki, hogy bocs öreg, de már 1 hónapja szóltam, hogy érettségim lesz. Így is áldozatot vállalok azzal hogy délután bejövök pihenés helyett. Ha ezért kirúgják, akkor meg kb annyit is ér az a munka, és nem kell sajnálni, mert annál csak jobb jöhet.
2011. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma már nem lehet az ilyesmin csodálkozni. Egyre jobban az a divat, nem emberek a dolgozók, hanem valami tárgyak, amiket kedvére kezelhet minden főnök, tulajdonos.
2011. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ennél szemetebb főnökkel/kollégával is akadt már dolgom....:S Sajnos, ez egy ilyen világ. Ha nem állok ki magamért, nem tudtam volna végigcsinálni a főiskolát. A kolléganőmmel mindig leegyeztettem, hogy mikor van a vizsgám, és ő mindig valami mondvacsinált indokkal ("betegség") éppen a vizsga napján lett beteg. Nem érdekelt, elmentem vizsgázni. Két óra hiányzástól nem dőlt még össze a ház. A főnökömnek is megmondtam, hogy el kell mennem, kész. Másnap max. korábban bementem és pótoltam az előző napi hiányt. Amúgy elképesztő mennyire szemetek a cégek a tanuló dolgozókkal. Az a cég érdeke is, ha tanultabb vagy, mert a cégnek teszel vele jót, hogy nem maradsz egy tanulatlan, butus ember. Ehhez képest ma a cégek irtóznak az estis/levelezős tanulóktól. Nem értem, miért. Pedig a vizsgák/órák nekem is mindig rugalmasan voltak megoldva. Ha a főnököm épp jó fej is volt és elengedett a kollégáim közül is mindig voltak páran, akik megjegyzéseket tettek rám, hogy elmegyek korábban kétszer egy hónapban (vagy később jövök be egy órával). Pedig egy hónappal korábban már elküldtem a vizsgabeosztásom... egyszerűen ilyen irigyek az emberek. Nem akarják, hogy te is tanult legyél, csak ők...
2011. jún. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!