Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolákat kell elvégezn...

Milyen iskolákat kell elvégeznem hogy autópálya-rendőrségen főnök lehessek?

Figyelt kérdés
Hasonlóan mint a Cobra11-ben...:)
2009. ápr. 19. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mi az, hogy főnök lehessél? Erről eszembe jut egy volt koleganőm gyereke, aki óvodás korában arra a kérdésre, hogy mi szeretnél lenni, azt mondta: kórházigazgató. Még véletlenül se azt, hogy orvos /ami nélkül nem lehetne kórházigazgató/, hanem egyenesben a posztot emelte ki. Hát te ugyanígy vagy. Először talán el kellene végezned a rendőrtiszti főiskolát és majd egyszer, ha végigmentél a ranglétrán, esetleg még főnök is lehetsz. Attól tartok, ilyen gondolkodással nemigen fogsz odajutni.
2009. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha 10-14,

akkor még van egyéb is amit el kell végezni,

mint a javasoltak,

de egy viccet javaslok addig , amíg válaszolsz:

" Mindenki rendőrnek születik, de van aki tovább tanul"

2009. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem nem vicceket várok...
2009. ápr. 19. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendőrtiszti, nem árt esetleg jogot is.
2009. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is komolyan kérdeztem,

hány éves vagy, nem válaszoltál:-(

2009. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendortiszti az alap, de ahhoz, hogy "fonok" legyel, tenyleg jol jon egy masik diploma, kozgaz vagy jog (inkabb utobbi). Egyebkent nem tudom, ez mennyire realis allas, mert nalunk nincs olyan sok autopalya. Van nekunk egyaltalan kulon autopalya-rendorsegunk?
2009. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!