Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogi asszisztens felsőfokú...

A jogi asszisztens felsőfokú szakképzés jó választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem tudom miért de azt érzem hogy ezzel a képzéssel az életben nem viszem semmire 18 éves lány vagyok, most érettségizem!Rendőr szerettem volna lenni de nem sikerült!Azt mondom majd megpróbálom később de viszont ha elkezdem ezt a 2 éves képzést akkor ezt már nem akarom abbahagyni de viszont ha végzek akkor már 20 éves leszek + még a rendőr akkor már 22 +még a főiskola akkor már 25!Szóval úgy érzem egy nagy szar leszek! Ha meg jogásznak jelentkeznék ami 5 éves akkor is mikor végzem 25 leszek persze jogásznak lehetetlen hogy felvegyenek.Tényleg nem tudjátok oda mi a követelmény az egyetemen mert néztem de semmi hasznosat nem találtam!?
2011. jún. 6. 09:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a feladlapokat magyarból is megcsináltad vagy csak töriből?
2011. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
csak töri
2011. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sikerült bekerülnöd jogra, felvettek? Melyik egyetem?


Annyit mondanék még, hogy a törinek nem sok köze van a joghoz, az menjen oda, aki be tud "seggelni" száraz, néha dögunalom anyagokat.

2011. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bejutottam Pécsre.Amúgy nagyon sok köze van a törinek hozzá,mert az első évben politikaelmélet és római jog kb. az egész,ergo ha nem tudod a törit emelt szinten,akkor vagy lehúzod magad a vécén vagy beseggelsz 4 év töri anyagát.
2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Senkit sem raknak át államira, ha önköltséges vagy és színjelessel végzel egy félévet akkor se...


Viszont ha államis vagy és buksz tárgyból gyorsan áttudnak sorolni önköltségesre.


$zar oktatás-politika, Ez Magyarország.

2016. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömet 5,6-os kreditindex-átlaggal nem vették át államira :/ (több tárgyat vett fel, mint a mintatanterv, és azokat is ötösre csinálta, így lehet 5,0 felé menni)


Amúgy meg a jognak tényleg nincs köze a törihez. Magyar alkotmány-és jogtörténetél (első év) nem hátrány, de szerintem sehol nem ezen a tárgyon buknak ki. A római jognak meg semmi köze hozzá, abszolút jogi megközelítés. Az enyhén töris részét meg paradox módon ("történeti részt") mindenki utálni szokta. Lehetnek még töris faktok, amiket vagy felveszel, vagy nem, de alapvetően a töriért senki ne menjen jogra :D

2017. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!