Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 16-án szóbeli érettségi....

16-án szóbeli érettségi. Viszont be kell mennünk és nem biztos, hogy én az nap szóbelizek hanem lehet 17-én vagy 20-án. Ezt 16-án mondják el. Mi alapján osztják be, hogy ki melyik nap érettségizik?

Figyelt kérdés
és ez csak az én osztályom!
2011. jún. 6. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. az írásbelik eredményét is nézték.

De nagyban függőt attól, hogy aki testnevelésből érettségizett, az hétfői napon csinálta a gyakorlatot, és kedden - szerdán volt elosztva a szóbelire.

Aki viszont másból érettségizett és csak szóbelije volt már hátra, az hétfőn - kedden volt.

Nálunk 2 évfolyam volt és mind a kettőnek külön vizsgaelnöke volt.

Ráadásul a mi vizsgaelnökünk eljött a 7fői gyakorlati (tesi) érettségire, így a szóbeliken nem ült bent.


Mi ezt tudtuk már jóval előre, hogy így lesz. Mármint a beosztást, nem volt meglepetés.

2011. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
JA! És attól függetlenül kiöltözve kellett mennünk. Csak a szóbeli megnyitója után öltözhettünk át (tesisek) 'kényelmesebb' ruhában.
2011. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt ahogy nálatok, igazából rendszert nem lehetett találni abban, hogy mi alapján osztanak be úgy, ahogy... Arra emlékszem, hogy akik érettségiztek informatikából, azok maradtak rögtön első nap, mert utána a tanár már nem ért rá.
2011. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk anno a "jobbakkal" kezdték.
2011. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhol meg az alapján oszják be ,hogy kinek hány vizsgatárgya van.
2011. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akinek kevesebb mert pl.fel van mentve idegen nyelvből vagy megbukott valamelyik tantárgyból akkor azokkal kezdik?
2011. jún. 6. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet h pont őket rakják a végére. Én már mindkét esetről hallottam.
2011. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!