Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még maradt 38tételem, szombat...

Még maradt 38tételem, szombat estig ugye be tudom fejezni?

Figyelt kérdés
Most nagyon rám jött a pánik,hogy nem végzek a tételekkel. Van valami tipetek hogy gyorsabban haladjak? Ti hogy álltok vele?
2011. jún. 7. 10:07
 1/8 anonim válasza:

Szombatig nagyon-nagyon sok idő van!!!

2 diplomám van, de SOHA nem tanultam 3 napnál többet még az államvizsgára se!

2011. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, hogy érdekel-e a tantárgy, és hogy 10% kell vagy 100%.
2011. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

80% kell, de mindent tételt át akarok tanulni.

Annyiban érdekel, hogy minnél előbb végezzek ezzel.

2011. jún. 7. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
napi 7-8-cal végzel szombatig, hajrá ;)
2011. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már befürödtem a tételekkel. Megtanultam mindet év közbe (különben megbuktattak volna ha nem) de valahogy már nem tud érdekelni hogy mi volt a Petőfinek a baja a nőkkel, meg úgy általában hogy melyik költő miért hogyan mikor volt lelkisérült. Meg már keverem is. Az a baj hogy szerintem meg se fogok tudni szólalni és itt nem lehet rögtönözni.
2011. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 skarma ***** válasza:
de előtte lesz minimum 20 perc, az ember lenyugszik, valami biztos eszébe jut, ha más nem rizsázik (pl. magyarból), aztán elég ha szépen megfogalmazva felolvassa, amit írt.
2011. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:58


abszolút megértelek, a verselemzéseknek sok értelmét én sem látom és nehezen is tanulom, szemben mondjuk egy töri tétellel, ami sokkal mesélhetőbb, logikusabb számomra ...

2011. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ami érdekelt az simán megvolt 2nap alatt 20tétel. De a maradék abszolút nem érdekel. Csak az életet hogy még 4nap és vége. És ezért muszáj megtanulnom.
2011. jún. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!