Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lesz igazolás? Lányom...

Hogy lesz igazolás? Lányom 8-os ma meg holnap nem megy iskolába, mert még tanul, szombat irásbeli. Viszont nincs igazolás, tud valamit csinálni a tanár? Kettöt igazoltam, egyet tudok, de marad egy igazolatlan napja, mi lesz ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nincs igazolatlan napjai akkor nem lesz semmi komolyabb baj.Meg van adva mennyi igazolatlan után lehet komolyabb eljárások..

De ha olyan a tanár akkor beírja igazoltnak,mint nekem is egyszer kétszer régebben. :)

2009. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Eddig 6 napot hiányzott, és volt igazolás, de most nem lesz egy naprol, remélem ez nem olyan vészes dolog !

És köszi a választ.

2009. jan. 22. 21:37
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen viszonyban vagytok a háziorvossal, engem mindig kiírt ilyen esetben, ha megkértem
2009. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Odamegy a lányod az ofőjéhez, hogy írásbelizik másnap és szeretne egy napot otthon maradni előtte. Nekem elég szigorú osztályfőnököm volt, de minden további nélkül rábólintott és leigazolta.
2009. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
atz hiszem 10 igazolatlan óra után vannak problémák. Ha esetleg felhívod az osztályfőnökét, hogy tudsz róla, hogy otthon van, mert tanulnia kell, talán igazolja!
2009. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Egyik megoldás a házi orvos, aztán be lehet írni az ellenőrzőbe mind2 napot és van hogy észre se veszik.

És egy nap igazolatatlannál még úgy semmi nagyon komoly dolog... talán értesítik a szülőt, vagy ilyesmi

2009. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A magatartása nem lehet jobb hármasnál, ha igazolatlanja van.
2009. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Házi orvossal jol vagyunk, ha gond lenne belöle hozzá fordulok, de mi az h 10 ora igazolatlan után van valami ? Kifejtenéd, mert itt a két nap 12 ora, mert 1 napot igazolok, 1 nap 2x6 ora de már az osztály fele sem ment ma meg holnap sokan nem mennek, na nem is ez a lényeg lehet elmegyek a háziorvoshoz !

Köszönöm a válasuokat, amugy azt még meghallgatnám 10 ora után mi is lesz ? Ha nincs igazolás ? Mert érdekel !

2009. jan. 22. 22:03
 9/20 A kérdező kommentje:
21 48-asnak üzenem , az oszifö tudja hogy felvételezik, mert ök 8-osok, sok esélyt nem látok arra hogy leigazolja , öt ez nem érdekli!! mivel szombaton van minden 8.-osnak irásbelije magyar matekbol neki ezt tudni kell
2009. jan. 22. 22:06
 10/20 A kérdező kommentje:

Ha csak a magatartása nem jobb hármasnál év végén ? 8.-ba?

Akkor nem érdekel, mire kikapja a bizonyitványt felveszik valahova, azt hittem nagyobb hátulütöje is lehet.

Köszi

2009. jan. 22. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!