Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukásra állok matekból és nem...

Bukásra állok matekból és nem szeretnék megbukni :S mit tegyek mert a tanár azt mondta hogy nem enged át?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne itt kérdezd, talán valami csoda-választ vársz ? A tanár bizonyára konkrétan megmondta, hogy mit vár el... Meg aztán van egy csomó osztálytársad is, akik nem állnak bukásra, ők vajon hogyan csinálták ? (kérdezd meg).
2011. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már késő bánat. Nem is gondoltál erre, hogy ez lesz, mondjuk ezelőtt pár hónappal, mikor tanulnod kellett volna? Ha a tanár ezt mondta, ez van.
2011. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg megkérdezni a tanárt: lehetne -e még egy esélyed, hogy ne bukj? mit kell tenni érte?
2011. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

a matek valójában egyáltalán nem nehéz.


ha nem érted a feladatokat, érdemes valakivel korrepetáltatnod magad, aki úgy tudja elmagyarázni, h megértsd.


utána felelhetsz a kettesért! ;-)

2011. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Annyira imádom, mikor év közben nem tanul semmit, ilyenkor meg azt akarja, hogy valami csoda folytán átcsusszanjon. Amikor a többi gyerek tanul, neked is dolgoznod kellett volna velük. Talán nem kellett volna minden dogát egyesre megírni. Tényleg, más is dolgozik év közben, és van akinek a kettesért is meg kell izzadnia, te meg nem tanultál, és át akarsz menni. Hát...
2011. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy héttel az év vége előtt? Gyere el hozzám, felkészítelek a pótvizsgára, arra még van idő.
2011. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 _Jessy_ ***** válasza:
100%

Ha kötsög a tanár és azért nem akar átengedni, akkor térdrúgás :) Szólj, mindenre van megoldás :D Ha pedig azért mert nem tudsz, akkor az előző hozzászóló segítségét, és sok-sok tanulást.

Egyébként nem nehéz a matek, de sajnos vannak olyan tanárok, akik elő tudják adni olyan "szárazon" hogy egy életre megutálod ahelyett hogy megértenéd...

2011. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Néha tanárfüggő is, e aki egy kicsit is igyekszik, az átmegy. Nekem magyarból volt olyan, hogy a tanár valami oknál fogva kinézett magának, és akármennyire tanultam és igyekeztem, mindig többet várt el, és semmi se volt elég jó neki. Még érettségin is megszívatott, de persze nem hagytam magam. Tanulni kell ember, máshogy ez nem megy, de ilyenkor kezdj el azon gondolkodni, hogy hogyan tudnád benyalni magad a tanárnál, hogy átengedjen, vagy hogyan tudnál egy kis részt megtanulni az egész éves anyagból ahhoz, hogy végül ne buktasson meg. Különben is, én is megvágnálak, mert nincs értelme átengedni, csak egy újabb tanulatlan diák menne át. Készülj a pótvizsgára, legalább megtanulod amit meg kell, és viseled annak következményeit, hogy nem tanultál év közben. A nyarad egy része bánja. Sok sikert!
2011. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szard le. Menj el pótvizsgára, írd meg jól és el van felejtve. Viszont ha az sem sikerül jól akkor fájhat a fejed.


Persze a nyár 1 részét érdemes egy kis tanulásra fordítani, ill keresni egy jó matekost ki jól tud magyarázni és megtanulni amit elmond.

2011. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
53%
késő bánat, tanulni kellett volna, majd pótvizsgára vagy jövőre megtanulod. ahogy már mások is írták, évközben kell tanulni, nem a végén rinyálni.
2011. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!