Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Semmit nem...

Mit csináljak? Semmit nem tanultam, nem tudom megérteni, és lehet h 2-es leszek matekból. Azt mondta a tanár, hogy javítsak abból, amiből 1-es tz-t kaptam. És akkor lehet hogy meglesz a 3-as. Nem értem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
tanuld meg azt, amiből 1est kaptál múltkor.
2011. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem lehet megtanulni, mert érteni kell....matek és én mindig hülye voltam belőle
2011. jún. 5. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
ha h.lye vagy belőle, akkor örülj a kettesnek. Én aránylag jó vagyok matekból, mégis világ életben 3-ast kaptam, mert mindig 3,7-re álltam ...-.-"
2011. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem...de annyira ciki lesz az az 1 kettes a bizonyítványban, a többi mind 4-5

3,7-re 3-as?????? ezt a szívást...

Mit tehetnék, mondjam h nem írom meg?

2011. jún. 5. 23:24
 5/8 anonim ***** válasza:
próba szerencse, most veszíteni nem veszíthetsz semmit... nézd át elötte a feladatokat, hátha megérted..
2011. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hülyének állítod be magad, még nem mentesülsz a matek tanulása alól. Én is utáltam, sőt, én aztán TÉNYLEG hülye voltam hozzá, mégis kiizzadtam valahogy a kettest (és a tanárral is problémáim voltak, meg is buktatott, majd újra megkaptam őt évismétléskor...) Ezt a legkönnyebb. Feladni és ráfogni, hogy nincs hozzá érzéked. Legyél már ember és vállald a feladatod! Érettségi után oda mész ahová akarsz, az életben nem kell többet vele foglalkoznod.
2011. jún. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Semmit nem tanultam, nem tudom megérteni,"


Miért, szerinted a matek olyan, hogy csak érteni kell, aztán magasról szarni rá?

A legtöbb olyan ember, aki azt mondja, hogy hülye matekból, az igazból nem hülye hozzá, csak lusta arra, hogy dolgozzon vele.

Ha nem ülsz le itthon gyakorolni, és nem próbálod meg megérteni, csak szenvedsz, hogy "nekem nem megy, mert hülye vagyok hozzá", akkor bizony meg is fogsz bukni.

Ne legyél lusta, hanem tanuljál.

2011. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most mit vársz mit mondjunk???

"nem lehet megtanulni, tök hülye vagyok hozzá" DE "hogy mutat majd az a kettes?"

Ha nem akarod a kettest tanuld meg, ha meg nem tudod megtanulni, akkor fogadd el h lesz egy kettesed enyni.

Egyébként egyetértek az előttem szólóval, nincs olyan amit nem lehet megtanulni. Ha más nincs segítséget kérsz egy olyantól aki érti és ennyi.

2011. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!