Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hulladékgazdálkodási technológ...

Hulladékgazdálkodási technológus (FSZ) ér valamit?

Figyelt kérdés
Sikerült már valakinek elhelyezkednie ezzel a végzettséggel? Ha igen, hol?
2011. jún. 9. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha minden jól ment, holnap kapom meg a papírom róla:)


Úgy halottam, hogy középvezetői állást lehet betölteni ezzel a végzettséggel. Mindenféle cég felvehet, akinél hulladék keletkezik, továbbá egyes laborok és nyilván hulladéklerakók is kereshetnek ilyen szakembereket.


Ezt a tanároktól halottam, hogy mennyire igaz, és hogy mennyire van erre kereslet nem tudom.

2011. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Melyik suliban végezted el a képzést?
2011. jún. 9. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Hűha jót kérdezel. Nem régóta váltott nevet a suli, és most elég elmebeteg lett a neve.


Kecskeméti Humán Középiskola, Szakiskola és Kollégium, Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Szakközépiskola és Szakiskola.


Ez egy szakközép suli, amint láthatod, de a kecskeméti főiskolának van itt egy kihelyezett szaka, és arra jártam.

2011. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, hogy jó-e valamire, de nálunk mindenki kiröhögi azt aki erre a kukás szakra jár. még a tanárok is. :-D
2011. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Kedves utolsó:

Igazán intelligensek a tanáraid:) Ez nem kukás szak, ahhoz nem kell érettségi. Ez egy környezetvédelmi szakirány, aminek véleményem szerint komoly jövője lehet, hiszen egyre több a hulladék, egyre kevesebb a Föld készletei. Egyre gazdaságosabb újrahasznosítani, egyre több helyen üti fel a fejét a szelektív hulladék gyűjtés ilyen-olyan formában, egyre több a hulladék kezelő cégek száma. Ez csak az én meglátásom.


Egyébként mától hivatalosan is Hulladékgazdálkodási Technológus vagyok:)))

2011. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Viszont a kérdés továbbra is adott. Tehát, tudtok esetleg valakit, akinek sikerült elhelyezkednie ezzel a végzettséggel?
2011. jún. 10. 17:05
 7/14 nota25 válasza:

Én most végeztem, állásokat nézek hasonló szakmában de nem sok. Elméletileg egy jó szak és sok helyre eltudsz vele helyezkedni.


De a szomorú valóság az, hogy nagy szerencse kell, mert ezeket az állásokat inkább környezetmérnők végzi. Itt Vas megyébe legalább is nem olyan nagy divat még. (Én mondjuk Pannon Egyetemen végeztem). Hát sok sikert ha ezt választod

2012. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ToaD válasza:
HA szeretnéd elkezdeni ezt tanulni,ajánlom a SZent István Egyetemet Gödöllőn,de siess mert a kapuk bezárulnak,ugyanis itt az utolsó osztály 2013 szeptemberében indul.
2012. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Hát ezek a kommentek, nem túl bíztatóak hangzanak. :/

Én a Nyíregyházi Főiskolára járok hulladékos felsőfokú szakképzésre. Segítséget szeretnék kérni, hogy érdemes-e folytatnom, vagy jobb lenne, valamilyen más szakra váltanom? Válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy haszontalan. Most nehéz elhelyezkedni, de ha a jövőt nézed, egyre nagyobb a hangsúly a hulladék kezelésén/ újrahasznosításán...egyre több az ezzel foglalkozó cég.
2013. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!