Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van a hulladékgazdálkodás...

Hogy van a hulladékgazdálkodási technológus szak megnevezése németül?

Figyelt kérdés
ha van egyáltalán ilyen...
2011. júl. 20. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Das kukás
2011. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
félkegyelmű...
2011. júl. 20. 16:32
 3/5 anonim válasza:

kommenthuszáár! :D [link]


Behaltam! Das kukás! xD

2011. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ebből is látszik, milyen buták az emberek. A hulladékgazdálkodási technikus egyáltalán NEM kukás... Előbb legyetek már tisztába a fogalmakkal, a foglalkozások jelentésével...

A választ egyébként nem tudom, érdeklődj egy német tanárnál, ne itt a bunkó paraszt netes népségnél.

2011. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jefcsoss válasza:
Németül nem tudom a nevét, de én is ezt végeztem, még 2010-ben. Mi magunkat kukásoknak neveztük, de tényleg nem erről van szó. Sajnos az emberek tudatlanok, és nem fogják fel, ez mennyire fontos dolog. Valószínű, hogy elég nagy bajban lennének és lennénk, ha a kukások (amihez nem kell végzettség, ezért ők lenézik őket),nem szállítanák el tőlük a hulladékot. A hulladékgazdálkodás igen komoly, jogszabályokon alapuló tevékenység, beleértve a hulladék elszállítását, gyűjtését, kezelését, hasznosítását, mindet gazdaságos, környezetkímélő módon. Nem beszélve egy hulladéklerakó tervezéséről, megvalósításáról, ha szükséges, annak rekultivációjáról. Bár ezt környezetmérnökök végzik, de lényegtelen, mert az egyetemen nem tanítják nekik sem, így mindenképpen betanított, lerakót tervező környezetmérnökök lesznek.
2013. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!