Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Külföldi hasznos program a...

Külföldi hasznos program a nyárra? Vagy mindenről lecsúsztam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő:


Egyetemista vagyok, most fejeződtek be a vizsgáim..

Gyakorlati helyemen is letöltöttem az időmet, diákmelót most kicsit hanyagolnám..


A nyáron július-augusztusban szívesen csinálnék valami hasznosat KÜLFÖLDÖN.



Ilyesmikre gondolok:

Önkéntesség, nyelvtanfolyam, (mondjuk ez nyári táboroztatás (pl.CCUSA, CAMPLEADERS által szervezett programokhoz hasonlók)..


Csak ugye sajnos elég késő van, bármilyen pogramhoz is..:S

Ráadásul augusztus végéig haza is kell jönnöm, tehát csak 2 hónapra tervezhetek..


Van még olyan lehetőség amit megragadhatnék?

Valami olyan kellene ami azért anyagilag sem túl megterhelő..


2011. jún. 13. 12:14
 1/3 A kérdező kommentje:

bocs kicsit összecsúsztak a szavak:P


szóval:

*javítás:

nyelvtanfolyam, (mondjuk ezek elég drágák)

táboroztatás

2011. jún. 13. 12:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót keresgélek, de a CCUSA elvileg már június közepén megkezdődik. Ott ugyanis munka után van lehetőség pár hetet utazni, ezért jó, ha hamarabb elkezdődik.


Te válaszoltál egy kérdésemre, ami hasonlóról szól. Ot ajánlották az utilapu.org-ot.

2011. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na igen

nekem 3 isme3rősöm is ment CCUSA-val

de ők már februárban elkezdték szervezni:P


útilapu.org-ot viszont érdemes nézegetni!

2011. jún. 19. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!