Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap szóbelizők! Ti mennyire...

Holnap szóbelizők! Ti mennyire féltek? Mennyit tudtok? Hogy álltok a holnaphoz?

Figyelt kérdés
csak általános felmérést végzek, kíváncsi vagyok, ki mennyit tud, és hogy mennyire fél a holnaptól ! :D én optimista vagyok, és csak kicsit félek, amennyi még belefér. :D
2011. jún. 13. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eléggé félek tőle. 1 tétel van még amit meg kell tanuljak és 8at átismételjek. Próbálok optimista lenni. Remélem sorra kerülök holnap és nem szerdán kell menjek. Már nagyon túl szeretnék lenni rajta. Te az össze tételt megtanultad? MIkből szóbelizel?
2011. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D hát az összes tételt az túlzás, de nagyját tudom. igazából nem félek, csak van bennem annyi, hogy a 4 év alatt tanultakat valamennyire összekaparjam hnapra. :) remélem sorra kerülök holnap, elvileg 12-en leszünk az osztályból kedden, 9. vagyok a sorban, sorra kell kerüljek még hnap! :D minél előbb, annál jobb.

irodalom nytan

töri

közgáz marketing

angol

ezekből?

és te ?:D

2011. jún. 13. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Az jó sok minden. Nekem csak töri van és magyar. De te honnan tudod h hányadik leszel? Nekünk csak ott mondják meg és nem névsorszerint lesz.
2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én paráok elégé. Sokan nyugtatnak de könnyű mondani hogy ne idegeskedj :D Majd kiderül mi lesz... Az a baj hogy tegnapelőtt kezdtem el tanulni, még hátra van az összesből 10 tétel. Mondjuk én úgy tanultam hogy elolvastam 2szer és felmondtam magamnak amennyit tudtam belőle aztán megint felmondtam. Szóval így hozzátudok szólni de elejétől a végéig most nem tudnám elmondani. De bízok benne hogy 4 év alatt ragadt rám annyi hogy letudjak érettségizni, és bízok a tanárok segítségében. Meg persze a szerencsében hogy könnyű tételt húzok ki:D

Sok sikert neked holnapra! Tedd oda magad és nyugi, menni fog, eleget tanultunk ahhoz hogy előtudjuk adni valami elfogadthatót vagy talán még jobbat is!:)

2011. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon parázok. Főleg mivel nálunk úgy lesz, hogy holnap reggel bemegyek hajnalok hajnalán és ott derül ki 1. sikerült e az emelt angolom 2. melyik napra vagyok beosztva a héten. Nálunk nem névsorba megy. Egyébként nekem magyar töri és német van. Németre egyáltalán nem készültem, mert annyira elrontottam az írásbelit ,hogy nem láttam értelmét (angolból amúgy is van középszintem már), töriből van 1-2-3, amit egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni és sajnos magyarból is vagyok így :( mindenesetre elég sokat készültem utóbbiakra, remélem meg lesz a pozitív eredménye :)
2011. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!