Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy kredit...

Lehetséges hogy egy kredit hiányzásával a suliban maradjak?

Figyelt kérdés
Most vannak a vizsgaidőszakok ugye.. és egy tantárgyból 2x levizsgáztam.Persze 1 es lett. 3.-nak pedig jó lett volna,de kiderült hogy uigyanabból a tantárgyból nem lehet 3x levizsgázni!! Még van két vizsgám ami 54 pont összesen.Egyszóval most nekem egy ponton múlik hogy kirugnak a suliból vagy sem! veletek történt már ilyen szorító helyzet a vizsgákon! vagy mit tegyek szerintetek?? A 2. évemet járom ebbe a suliba és nem akarom hogy kidobjanak,de előről kezdeni sem lenne célszerű kezdeni az egészet!
2011. jún. 14. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
mivan?
2011. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődj a tanulmányi osztályon, ha van ilyen. Ha ők a vállukat vonogatják, akkor keresd meg a tanulmányi oktatásvezetőt!

Ő elmondja nagyjából a lehetőségeidet, de valószínűleg ő is azt fogja javasolni, hogy írj egy kérvényt és egy bizottság fog dönteni a dologban.

Valamelyik vizsgádat nem tudnád javítani? Az nem emelné a kreditszámaidat? (Nem valószínű)

Nincs olyan tanár, aki leigazolna még neked valami tantárgyat? Bár gondolom azokat félév elején elektronikusan is fel kellett venned!

2011. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarul abból a tárgyból összesen két vizsgalehetőséged van életedben, vagy nálatok egy vizsgaidőszakban csak egy rendes vizsga és egy darab utóvizsga van egy tárgyból?

Ha az utóbbi, akkor jövőre újra próbálhatod. Ha az előbbi, akkor kezdj gondolkodni valami szívhez szóló kérelmen, hogy ne rúgjanak ki.


De szerintem majd jövőre, mert nem nagyon hiszem, hogy bárhol csak két alkalmad lenne összesen. Azért a TO-t megkérdezném.

2011. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a válaszaitokat! megpróbáltam az igazgatónak írni egy levelet,de válasz még nem igazán jött! Nállunk ez úgy van hogy minden 2.fél év végén kell vizsgázni a tantárgyakból...Ez a vizsga volt a legnehezebb amiből 1-est kapttam!
2011. jún. 14. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lett volna azzal kezdeni, hogy milyen típusú suliról beszélünk, mert ez a kredit meg nincs 3. vizsga, pontok stb. bezavar.
2011. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Kandó Kálmán villamosmérnöki
2011. jún. 15. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!