Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsgán micro headset-el...

Államvizsgán micro headset-el puskázás - működik?

Figyelt kérdés
Egyre elterjedtebb az indukciós micro headset-es puskázás. Ez mennyire életképes államvizsgán? Két dologtól félek. Egyrészt, hogy valami miatt begerjed a cucc (nem nagyon értek az indukciós dolgokhoz), és sípolni fog ott a fülembe ezerrel, másrészt, hogy nehogy legyen a felügyelőknél ilyen kütyü ami jelzi ha mobilt használnak a környéken. Vélemények?
2011. jún. 15. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Inkább tanulj. Igazi címeres ökör vagy, ha ezzel bepróbálkozol, államvizsgából nincs utóvizsga, ha kivágnak, fél év csúszás. Mellesleg hidd el nekem, a tanárok sem annyira ostobák meg kőkoriak mint amilyennek tűnnek a modern technika vívmányait illetően, nagyon is naprakészek a friss puskázási módszerekben.
2011. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

A véleményem az, hogy mi a francnak jártál egyetemre, ha az államvizsgán puskáznod kell? Ha nem tanultál semmit, az n+4 év alatt, akkor minek erőltetni a dolgot?

Mentél volna inkább OKJ-s képzésre, vagy valami hasonló könnyebben teljesíthető képzésre.

Kész vicc, hogy az a tender egyetemen, hogy csak akkor tanulok, amikor nagyon muszáj, és ha akkor sem sikerül, hát puskázok.

2011. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Remélem nem orvosira jártál... azt meg főleg, hogy nem az én orvosom leszel :D
2011. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
"..ha az államvizsgán puskáznod kell?" -Miért, mégis hol kéne? Az egész egyetemben az államvizsga a legnehezebb, ahol arra mennek, hogy minél több diákot meghúzzanak, ezáltal fenntartva a diploma (nem létező) értékét. Itt nem arra kíváncsiak, hogy mit tudsz, hanem épp ellenkezőleg. Ráadásul rohadtul nem fer a tételsor, nem fogom elragozni miért, mert ez alapján az egyetemre is rá lehet ismerni (gondolom) mivel tényleg nagyon nagy kicseszés! Megy is az anyázás miatta diák körökben, de hát ugye kit érdekel a diák? Arról nem is beszélve, hogy a sok elméleti anyagra a büdös életben nem lesz szükségem az életem során, hisz csak a gyakorlat számít...
2011. jún. 15. 17:23
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Undorító ez a "dehát az életben nem is lesz szükség a sok hülye elméletre amit itt tanulunk" hozzáállás. Amikor jelentkeztél az egyetemre elvileg tisztában voltál azzal, hogy mit vállalsz, akkor tessék végigcsinálni becsülettel. Vagy úgy nem olyan könnyű, vagy legalább is nem olyan élvezetes, ha a sok IHB-s buli helyett a szobában kéne ülni és tanulni?

Gondolom azért jelentkeztél arra a bizonyos szakra, mert érdekel, és szereted. Ha ez a helyzet, akkor elég szégyen, hogy mégse adsz bele mindent, hogy a legjobban a mesterévé válj a szak(má)nak.

És nekem ne mondja senki, hogy lehetetlen felkészülni államvizsgára, amikor az unokatestvérem a Corvinuson nemzetközi gazdálkodás szakon le tudta rakni az államvizsgát úgy, hogy már volt egy kisgyereke, munkája, és ezek miatt olyan távol lakott az egyetemtől, hogy csak kocsival tudott odajutni időben az órákra.

2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
jaj de megy ez az álszenteskedés... engem is érdekelne a technologia =csak kiváncsiságból mert még elég messze van ilyesmi vizsga
2011. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Felhígult a felsőoktatás, lehet tapsolni azoknak a nagyokosoknak, akik hagyták bevezetni az osztott képzést: íme az eredmény. Elmész te a büdös pitsába kérdező, puskázd csak ki az államvizsgádat, aztán ásd el magad.
2011. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Ne puskázz! Ha már becsületből nem játszol tisztességesen, legalább arra gondolj, hogy feljelentenek és annak komoly következményei is lehetnek.
2011. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Le fogsz bukni.


Inkább tanulj.

2011. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Én ezeket árusítom és tudom,hogy nem szokott besípolni.Az összeset ellenőrizzük amikor megérkeznek eddig eladott (120) darab egyikével sem volt gond ;)
2011. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!