Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételihez az országos...

Igabcsy kérdése:

Felvételihez az országos sporteredmény igazolását hogyan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés

A felvi.hu-n csak azt tudom kivenni, hogy nekem a Magyar Labdarúgó Szövetségtől kell beszereznem az igazolást. De valami formanyomtatványon, vagy kérelmet kell írni nekik? Egyáltalán hová kell fordulni? Elég az adott Megyei Igazgatósághoz, vagy csak a Budapesti központban adnak ki ilyent? Személyesen, email-ben,.... ???

Sajnos szorít a határidő, ezért olyan válaszoljon, aki kért már ilyent vagy biztosan tudja a választ.


2011. jún. 18. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon...
2011. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, nem hiszem el. Kimondottan kértem, hogy csak olyan válaszoljon, aki biztosan tudja. Pontosan azért, mert ha egy kérdésre már érkezett reakció, akkor más nem biztos, hogy belenéz és megválaszolja.

Nem véletlenül tettem fel a kérdést!

MOST szeretném tudni, és nem holnapután....

2011. jún. 18. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak azért írom le, hogy ha a későbbiekben más is szeretné tudni, itt megtalálja a választ.

A www.mdsz.hu oldalra belépve a baloldalon az "igazolás továbbtanuláshoz" menüben van egy adatlap. Ezt kell kitölteni és a rajta lévő e-mail címre elküldeni.

Nagyon rendesek, már másnapra itt volt az igazolás.

2011. júl. 3. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!