Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a hiánypótlás...

Hogy is van ez a hiánypótlás az egyetemei felvételihez?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el összeszedni, lemásolgatni a hiányzó dokumentumokat (nyelvvizsga, érettségi és gimnáziumi bizi)az egyetemi felvételihez. Azt olvastam, h a hiányzó középiskolai bizi másolatát jún. 1-ig kell beküldeni, minden egyebet júl.7-ig. De nekem minden bizonyítványt csak jún. végén adtak oda, hiszen ekkor ért véget az érettségim. Nyugtassatok meg, h nem késtem le semmiről, és elég minden hiányzó dokumentum másolatát júl.7-ig beküldeni. Amúgy a másolatok hátuljára írjam rá az adataimat, vagy mellékeljek egy külön lapot. Adatoknak pedig mit kell megadni? Név, iskola, OM azonosító, jelentkezési lap száma? Kell még vmi?
2011. jún. 30. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! én is ebben a cipőben járok!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

nézd meg milyen válaszokat kaptam én... :(

2011. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adatokról annyit,hogy ami azonosítót kaptál a regisztrációs leveledben, azt kell feltüntetni dokumentumpótláskor, minden más (név, om, iskola és társai) rajt vannak a papírokon. Én legalábbis így küldtem be tavaly, a bizonyítványról meg adtak ki a suliban még az első jelentkezés előtt másolatot (elvileg nálatok is kellett volna, és akkor kellett volna kikérned, ha meg ofőd nem mondta, hogy lehet, be kellett volna menned a titkárságra utánajárni).
2011. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A könyvben úgy áll, h a 12. osztály eredményének másolatát jún.1-ig kell beküldeni. De akkor még senkinek semmit nem adtak ki, de a korábbi (10., 11. osztályos) eredményekről másolatot készítettek még a jelentkezési laphoz.
2011. jún. 30. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én már elküldtem postai úton. Úgy csináltam, hogy ráírtam külön lapra, hogy "a levelemhez mellékelem a szükséges dokumentummásolatokat", meg hogy minden másolat hátuljára ráírtam a nevemet és a felvételi azonosító számot. Így legalább nem kell félnem, hogy nem veszik észre.

Amúgy nekünk is az érettségivel adták oda az év végi bizonyítványt, a június 1-jét csak azért adták meg időpontnak, mert meggyorsítaná az adatok feldolgozását. Szerintem.

2011. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bementem személyesen :)
2011. júl. 16. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!