Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítenek a tanárok a szóbeli...

Segítenek a tanárok a szóbeli érettségin?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 14:34
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
Változó, de túl sokat nem tehetnek.
2011. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem,megbuktam volna,de a tanár odajött ,elém állt és lesúgta nekem hármasra a tananyagot:))

De egyébként nem a tanárokon múlik hanem azon milyen a vizsgabiztos,mi tök jó fejet fogtunk ki,de létezik g'ci aki egy kis neszre is felfigyel és szól.

2011. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a tanárnak is az az érdeke, hogy ne bogjon le a vizsgabisztos előtt. mellesleg nálunk osztályfőnök rendszeresen leállította a magyartanart, ha a tanuló már elmondta amit tudott, de a tanár még kinozta a felelot. szóval velünk jó fejek voltak, segítettek. állítólag amikor nem voltam ott, az egyik tanár kivett egy nehéz tételt és berakott egy konnyut, meg volt akinek az angol tanár sugott toribol. akimeg nagyon izgul, annak mindenki segíteni próbál, én úgy vettem észre, én így vettem észre. am meg ha mondanak valamint nem tudtál, az elég kényelmetlen helyzet, de az sem mindig hiba, azokkal is inkább csak rá akarnak vezetni. én most érettségiztem, ezeket vettem észre.
2011. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ésszerű kereteken belül segítenek, igen.


(Vizsgabiztos az autóvezetői vizsgán van, vizsgabisztos meg olyan alulművelt beirkálók beirkálásában, akiknek a véleményére innentől fogva nem is adnék. Az érettségin elnök van, és elhiheted, hogy a tanárok nem az elnöknek produkálják magukat, az elnök pedig pontosan tudja, hogy melyik tanár mennyit segít, és ő sem azért van ott, hogy kitoljon a vizsgázókkal.)

2011. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19:58-as Te valami retardált Irodalom/Nyelvtan tanár vagy?
2011. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt retardált iskolásgyerek se, aki egy szót nem tud normálisan leírni. Egyébként retardáltnak kell lenni ahhoz, hogy értelmet keressen valaki a szövegben, vagy értelmes szöveget várjon másoktól?
2011. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanára válogatja. A magyartanárunk az utolsó évben hangoztatta, hogy megszivat minket szóbelin... Nos, megtette. :)

Az infotanár viszont segített ahol tudott, kicsit mondjuk merész volt, amikor nekem rámutatott egy borítékra, hogy azt húzzam. (de életet mentett) :)))

Az angoltanár hihetetlenül kedves volt, oldotta a feszültséget ahogy tudta (angollal kezdtünk.)

A töritanár is segített,sok embernek mondott pl ilyet: "azthiszem már mindent elmondtál az anyagról.." viszont a bizonyítványon szinte mindenki meglepődött h 10-20%-al kevesebb van mint amit várt.. :/.

2011. jún. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"viszont a bizonyítványon szinte mindenki meglepődött h 10-20%-al kevesebb van mint amit várt.."

Ez azért lehet, mert amikor a vizsgázók rosszat vagy hülyeséget mondanak, a vizsgáztatók nem mindig javítják ki, de magukban megjegyzik a hibát, és az értékelésbe beleszámítják. Azért, hogy ne zavarják össze a vizsgázót, illetve hogy legyen még ideje elmondani, amit akar.

2011. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem,átlagom egész gimnázium alatt 2.6-2.8 volt,egy percet sem tanultam,tételeim se voltak és így is kihoztam egy közepes érettségit,pedig agyam elég gyenge az ilyen f'szságokhoz mint irodalom,történelem
2011. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!