Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átlagos képességű ember el...

Átlagos képességű ember el tudja végezni az orvosit? (lent)

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy pl. se általános, se középiskolában nem volt kiemelkedő, teljesen vegyes jegyeket kapott, nem járt sose versenyre, és nem egy zseni, hogy iskolában odafigyeléssel mindent tudjon 100%osan, otthoni tanulás meg nuku...

Én szeretnék orvosira menni, tudom mik a felvételi követelmények, de nem tudom megéri-e bevállalni, mert lehet hogy közben elhasalnék párszor, és "elvesznek" a támogatott féléveim, pedig lehet hogy egy másik szakot elvégezhettem volna könnyebben. Azért merült fel bennem ez, mert egyetlen srácot ismerek aki orvosira akar menni, na de ő tényleg zseni, mindenből emeltezik, szín 5ös szinte nulla tanulással, szóval én nagyon kevés vagyok hozzá képest. Mit gondoltok?


(ha bármi kérdésed van nyugodtan...)


2011. jún. 18. 21:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 19:07


csak annyit fűznék hozzá, hogy kettest az ember 90%tól is kaphat, nem csak 40től...

2011. júl. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!