Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Visszamennétek így a régi...

Visszamennétek így a régi sulitokba érettségi után csak úgy?

Figyelt kérdés
2010-ben érettségiztem, 8 osztályos gimibe jártam. A volt osztálytársaim nagy része időnként vissza-visszajárkál a volt sulinkba, beszélgetni a tanárokkal, ilyesmi, de legalább egyszer mindenki volt már bent érettségi óta, kivéve engem, és eléggé furán néz rám mindenki miatta, nyüstölnek, hogy menjek már be, még ofőm is üzent velük, hogy 'jó lenne engem is látni'. Egyik tanárral se voltam kifejezetten jóba, egy kedvenc tanárom volt, de az ő területének meg semmi köze ahhoz, amit most tanulok az egyetemen, ráadásul utolsó évben volt egy elég csúnya húzása. Hiába voltam közel kitűnő végig (max 2-3db 4esem volt párszor), majdhogynem hülyének voltam nézve a gimi évei alatt, mert nincsenek OKTV helyezéseim ('menő' giminek számít a suli), ofőm is mindig lenézett, meg volt győződve hogy olyan egyetemre, amire menni szeretnék sosem vesznek fel (végül felvettek), és több tanárnak voltak velem szemben számomra megbocsájthatatlan stiklijei (pl. egyik beígérte nekem a beszédet egy iskolai ünnepségen - mind megírása, mind elmondása - majd miután megírtam, hozzám vágott vagy 15 már megírt beszédet, hogy ebből ollózzak neki össze valamit, bár elmondani úgyse én fogom). Ezek után még én menjek vissza jópofizni? A gimi ettől függetlenül jó emlék, mert az osztályközösség (többnyire) jó volt. De ti se mennétek be, ugye?
2011. jún. 19. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Be ne menj!

Hasonló okok miatt én is messziről kerülöm a volt sulim.

2011. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Azok a boldog szép napok ég veled, te nem tudod milyen jó nélküled" :D

Ne menj,minek hogy most meg a szemedbe nyaljanak, hogy jajj kisfiam/lányom de ügyi vagy h egyetemen tanulsz ugye "mondtam én" hogy befgosz jutni.

2011. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam, csak tényleg elbizonytalanítottak a többiek, hogy az-e a normális, hogy minden sérelmét egycsapásra elfelejti az ember, és én vagyok-e túl 'haragtartó' vagy sem. De megnyugtattatok, a hely közelébe se megyek!:)
2011. jún. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!