Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek a memória javító, agyserk...

Ezek a memória javító, agyserkentő kapszulák mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Szóbeli érettségi előtt állok (2 nappal), és még sosem vettem be efféle "gyógyszert", szóval nem tudom, mennyire hatásosak.


A baj az, hogy van még néhány nagyobb tétel, amit át kellene néznem és meg is kéne tanulnom, ráadásul az előzőeket is folyamatosan ismételni kell... ezért attól tartok, hogy pont egy ilyen utólag bemagolt tételt fogok húzni, és az izgalomtól nem sok minden fog az eszembe jutni.


Tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogy sikerült-e ezekkel a szerekkel valamelyest serkenteni a memóriátokat, vagy semmilyen hatása nem volt? (Konkrét márkanevet azért nem írok, mert nincs ilyen szer otthon, és amúgy se tudnék megnevezni egyet se. De ha leírnátok, hogy konkrétan melyik tabletta vált be nálatok, azt külön megköszönném.)


Alapjában véve ódzkodom az ilyen szerektől, amelyek az agyamat "manipulálják", mert valahogy attól tartok, hogy az ellenkező hatást fogják kiváltani, csak hát most elég fontos lenne, hogy minél több pontot összeszedjek... szóval nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet.


2011. jún. 20. 23:41
1 2
 1/11 Roger Smith ***** válasza:
24%

Szart sem érnek!!!

Legjobb ha megiszol egy felest! Kicsit lenyugtat és máris tudsz tanulni!

2011. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Én szedem már egy éve, és tök jó!

Csak most nem jut eszembe a neve!

:D

2011. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Drognak hivjak amiröl most beszelsz - lenyegtelen h illegalis e vagy sem - .

Egyebkent pedig hatasosak a többsege mivel.:

1 ilyen bigyoban 5x-6x koffeintartalom van mint egy energia italban.

De ennyi erövel kavet is ihatsz,az is hatasos es felpörgeti az agyad:D.

2011. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 emlya ***** válasza:

MAGNE B6

Nekem érettséginél bejött, ártani meg főleg nem árthat hiszen tele van vitaminnal és nyugtatja az idegeket is.

2011. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen drogokról beszéltek, amit én szedtem, az gyógynövény alapú, max még néhány vitamin van hozzáadva, a Béres is gyárt ilyet, bajod semmiképp nem lesz tőle, de azt nem tudom mennyire hatásos, nekem végül is jól sikerültek a vizsgáim. :D
2011. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem három dolog vált be: ipari mennyiségű koffein, jóga, és magnézium. A koffein áldásos hatásait nem részletezem, a jóga lelazít, a magnézium meg idegnyugtató, könnyebben koncentrál az ember, és miegymás. Mondjuk ajánlatosabb kicsit korábban elkezdeni a szedését, hogy tényleg hasson.
2011. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Akkor elmondom nekem mi használt... Rengeteg türelem, hideg víz ivása, illetve arcmosás és szőlőcukor, olykor egy-egy nyugtató sétával! Ne szedjél már be minden hülyeséget egy nyomorult vizsga miatt! Mi lesz veled, ha esetleg továbbtanulsz?
2011. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


13:24-kor válaszolónak:


Túlzás azt állítani, hogy "minden hülyeséget beszedek", mikor direkt kijelentem, hogy távol áll tőlem, hogy ilyesmihez folyamodjam. Szerintem én világosan leírtam az indokot a második bekezdésben, és egy "nyomorult" érettségi vizsgának azért mégis csak komoly szerepe van az életünkben. Mindazonáltal köszönöm neked is az aggodalmat és a jó tanácsot! A szőlőcukor jó ötlet.


Egyébként meg igen valószínű, hogy mégis mellőzni fogom, már csak azért is, mert egész jól állok a tételekkel. De legalább megtudtam, milyen hatással van általában az emberre.

2011. jún. 21. 14:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... ezzel a mondatommal arra akartam utalni, hogy MOST ne szedjél be minden hülyeséget egy kis idegesség miatt, mert nyilván megfordult a fejedben, ha már feltetted a kérdést! A nyomorult pedig... hát... hidd el már fél év múlva csak nevetni fogsz az egészen, hiába múlik rajta olyan "sok minden". :)
2011. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én 3 éve érettségiztem, de még mindig nem nevetek rajta, és az sem igaz, hogy a többi vizsga is mind ugyan olyan, mert egyetemen egy tantárgyból 3-szor is lehet vizsgázni egyetlen vizsgaidőszakon belül, plusz ha mégis megbuksz akkor egy fél év múlva újra mehetsz. Ez hol van már az évi 1 érettségi lehetőséghez képest? Igenis az érettségi a leghúzósabb és legstresszesebb vizsga. Én még egyetlen vizsga előtt sem izgultam úgy mint az érettségi előtt.
2013. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!