Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha valaki vett rész olyan...

Ha valaki vett rész olyan tanfolyamon amit a tanfolyamokj.hu szervezett leírná a tapasztalatát? Megbízhatóak? Jól szervezettek a képzések?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Fodrászként tanulok itt szeptember óta, jófej a tanárnő, aki maga is fodrász, és sokat segít nekünk. A gyakorlatok jó hangulatúak, és egy hónap alatt rengeteget fejlődtem.

Az elmélet az igazat megvalva kicsit uncsi, de azt is igyekeznek jól érthetően leadni. Meg hát sajnos anélkül nem is adnak OKJ vizsgát. Az első modulzárómon már túl vagyok, nem volt nehéz, mindenki átment, nekem 5ös lett.

2011. okt. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek ugyan azok a képzések amiket a Drégelyvár SZKI is reklámoz, ráadásul ugyan azon a helyen.

A Drégelyvár SZKI egy nagyon lepukkant, lehúzós kisvállakozás f.s képzéssel. Nagyon rossz a híre. Gondolom inkább indítottak egy új honlapot hogy ne lehessen rákeresni.

Kamu felhasználói profilokkal fényezték magukat különböző oldalakon. Azon buktak le hogy mindenhova ugyan azt a szöveget másolták be.

2011. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A tanfolyamokj.hu egy tanfolyam közvetítő weblap, semmi köze a Drégelyvár-hoz, ők csak reklámoznak ott. Nekem pont egy másik sulit ajánlottak, mert ott hamarabb indult gépkezelői tanfolyam.
2012. febr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is itt érdeklődtem, és nekem a Nomina3P és a Focus iskolákat ajánlották. Utóbbit választottam, ezen a héten volt a 4. óránk, szerintem jól tanítanak és semmilyen szervezési gond nem volt... úgyhogy én csak ajánlani tudom.
2015. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!