Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem lesz szombaton iskola?

Nem lesz szombaton iskola?

Figyelt kérdés
Mondta egyik osztálytársam, hogy szombaton mégse kell suliba menni. Ez igaz? És miért nem kell?
2009. márc. 24. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Lehet én vagyok a buta, de miért kéne?
2009. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet h az igazgatótok adott ki szünetet?

Egyébként szerintem kérdezz rá az osztfődnél

2009. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Elvileg lesz, mert egyszer kellett volna télen suliba menni szombaton, de mivel akkor volt a kalamajka a gáz körül, és nem akarták elpazarolni, ezért nem mentünk azon a szombaton. Ezért ekkor meghatározták, hogy pótlólag március 28-án szombaton kell menni. Szóval elvileg lesz suli. De azért tényleg kérdezz rá!
2009. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyebár a január 2-át kellett volna hivatalosan ledolgozni január 10-én(szombaton), ez maradt el és most szombaton kell bepótolni. Elképzelhető, hogy iskola nem lesz, hisz ha január 2. még egyébként is, hivatalosan téli szünet volt, akkor nincs mit bepótolni. Elvileg pedig január 2-a még hivatalosan szünet szokott lenni. Ezért teljesen reális, hogy suliba nem kell menni. Utána kell érdeklődni.
2009. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekünk eddig azt mondta az ofő, hogy kell menni, csak én most épp beteg vagyok, holnap megyek suliba és azt mondta egy másik beteg osztálytársam, hogy neki azt mondta egyik oszt.társunk, aki suliban volt, hogy mégse lesz suli... Majd holnap megkérdezem :D
2009. márc. 24. 12:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az osztálytársaimat és nekünk tényleg nem lesz, majd áprilisban :D Lett volna akkor amikor nem volt gáz, legalább túl lennénk rajta végre.
2009. márc. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!