Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beparáztam a szóbeli miatt!...

Beparáztam a szóbeli miatt! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szóbeli 1. napja, és én még nem végeztem a tételekkel, kn. 7-8 irodalom hátramaradt, plusz bioszból is egy tétel meg a projekmunkám negyed kb...

Nem tudom melyik napra vagyok beosztva, mert az osztályfőnök szinte mindenkit felhívott, csak engem nem... viszont a biosz tanár rámírt, beszélgettünk és mondta, h 2 ember be van osztva hozzá holnapra bioszra. De az osztályból csak 3-an vagyunk bioszosok összesen, de nem tudom, h raktak-e külsősöket hozzánk... de ebből 1 tuti pénteken fog érettésgizni, mert ő beszélt az ofúvel.. tehát lehet holnap leszek én, de akkor engem miért nem hívott fel az ofő? még azokat is felhívta, akik pénteken mennek... tiszta ideg vagyok, tanulni nem bírok, mert már hulla vagyok és nagyon álmos, de nem akarok rossz jegyet bioszból se, irodalomból meg megbukni nem akarok:(


2011. jún. 21. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
olvass el amennyit csak tudsz:) és nyugodj meg,itt vagyok veled,SZURKOLOK!:)
2011. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Köszi:) Hát próbálom olvasni, de leragad a szemem.. persze pont most vagyok álmos, amikor egyébként hajnalig fennt vagyok, mert kicsit fordítva vagyok beszerelve:D Annyira rossz, h nem tudom mikor megyek, holnap vagy máskor..:/
2011. jún. 21. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:
kitartás, nekem 8 óra múlva vizsgám van, és még vagy 10 tételt be kell vágnom :)
2011. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!