Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt biológus, vagy biológu...

Van itt biológus, vagy biológus hallgató?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni hogy mennyit kell tanulni? (Pl hetente hány oldal). Illetve, ha tudnátok küldeni 2-3 tételt hogy mit tanultok bscn?


15/F, remélhetöleg leendő biológus. :D


2011. jún. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is tanuld nagyon a bioszt ott, ahova most jársz, és érettségizz belőle, ha lehetséges, emelt szinten. Mással egyelőre ne törődj.
2011. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minek érdekel még ennyi idősen? még csak 9./10-es vagy... úgy se értenél belőle semmit, vagy pedig elrettennél tőle
2011. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kiváncsiságbol érdekelne. :D


Egyébként megvan a két Szerényi könyv. Az első kötetetet nagyábol tudom. (Pár részt átugrottam, a könyv végén van egy felsorolás az állatokrol, és mindegyikröl ir dölt betüvel roluk pár sort. Ezt nem volt eröm elolvasni. Pl. :D llletve ugyan ilyen részt a növényeknél is átugrottam.


A második kötet harmadát nagyábol tudom.

2011. jún. 23. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De nem érted, hogy most még neked csak max érettségire kell készülnöd? Mert ha az nem sikerül, úgyse mehetsz biológusnak... Ennyi aggyal, amennyivel ezt nem tudod felfogni, nem lesz meg az az emelt érettségi...
2011. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy most az érettségi a fontos.

Akkor bocsánatot kérek töled hogy kiváncsi voltam, és hogy meg kérdeztem hogy miket kell majd tanlni egyetemen.

2011. jún. 23. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
:D Még engem se érdekel annyira, pedig biológia szakra megyek ha minden igaz, és én most érettségizem:D
2011. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj hogy érdeklődsz, de úgyse értenéd a felét, ami ott zajlik... Fogd végre fel, hogy annyit kell tudnod, mi kell oda felvételi tárgynak, és mennyire érdemes jól teljesíteni. Tanuld meg ezeket.
2011. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!