Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatomnak szeretnék...

Szakdolgozatomnak szeretnék hangzatos címet. Családok Átmeneti Otthonáról írtam, mi lehetne?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Menedék, Ideiglenes fészek, ... de alcímnek tartsd meg amit fent írtál
2009. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Kirúgva,...Fedél,...,Berúgva-kirúgva,...Át-menet, jövet-menet,...,Él?-et?,..., Tűzon vízen át
2009. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó szalmaszál -Az Átmeneti Otthon jelentősége a hátrányos helyzetbe került családok életében,

Kilátástalan helyzetbe került családok szociális egyensúlyának visszaállitása a Családok Átmeneti Otthonában,

A Családok Átmeneti Otthonának jelentősége a hátrányos szociális helyzetbe került családok összetartásában

Bocsi ha túl idióta cimek, de úgy kontárkodtam, hogy nem értek hozzá... :)

2009. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell,hogy hangzatos címe legyen ha csak nem valami forgató könyv.

MI az eredeti címed amit leadtál a To-n mint szakdolgozat cím? S függ attól is,ohgy a témán belül miről írtál: Mert ez így kevés.

Írhattál az otthonok történetéről, írhattál esettanulmányokat arról ki és hogyan kerül oda írhattál a működésükről létrejöttükről stb.

2009. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy védelmet nyújó otthon (fészek) perifériára szorult, szociálisan hátrányos helyzetben élő családok számára.
2009. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
A 11:38-as elég jól megfogalmazta és jól látja a dolog lényegét, főleg ahhoz képest, hogy "nem ért hozzá". Én először azt hittem, szakmabeli vagy :)
2009. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
nekem úgy rémlik, hogy a szakdolgozat címeket a kari tanács fogadja el, még mielött az egész hercehurca elkezdődne...
2009. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk lehetett még utána változtatni, persze nem sokat, témánál maradva. De különben olyan hülyeség (szerintem) először a címet kitalálni - olyan, mintha a gombhoz keresnél kabátot...
2009. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is le kellett adni előre a címet...
2009. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most megyek állásinterjúra egy családok átmeneti otthonába, nagyon szívesen elolvasnám előtte a szakdolgozatodat, ha megengednéd! Kérlek, írj privit!
2009. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!