Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira akarok a közeljövőben...

Orvosira akarok a közeljövőben jelentkezni, úgy általában mik az alapok? Kisebb előnyre szert szeretnék tenni!?

Figyelt kérdés

1 év múlva emelt szintű biológia érettségit írok.

2-3 év múlva, orvosira jelentkeznék.

Valaki tudna esetleg, könyveket vagy interneten hasznos dolgokat linkelni ? alapoktól kezdve mindent elfogadok.

Előre is köszi válaszotokat.


2011. jún. 24. 10:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) . ha a kérdéshez van még valami válasz,segítség, elfogadom :)
2011. jún. 24. 12:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez most nálam is kiverte a biztosítékot, hogy valaki az érettségi miatt feladta a párkapcsolatát... Ne tegyen ilyet senki, nem ajánlom.
2011. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak amiatt, de azt mondta, hogyha maradt volna a pasi, nem lett volna ideje az álmára... Hát, ez van.. Mindenki máshogy oldja meg :)
2011. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És azt meg lehet kérdezni, hogy miért csak 2-3 év múlva próbálnád meg az egyetemet? Csak azért kérdezem mert szerintem ennyi időt kár elvesztegetni, aki időben kezdi, az is kb. 30 éves korára (jó esetben) tud felmutatni egy szakorvosi képzettséget.
2011. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mert még csak 11. osztályban vagyok.
2011. jún. 25. 12:33
 16/17 anonim válasza:
én orvosit elvégeztem nagyon nehéz volt szerintem ne menny oda meg fogod bánni de a te döntésed!
2014. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És az orvosin elfelejtettél helyesen írni?
2014. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!