Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem gáz 22 évesen nappali...

Nem gáz 22 évesen nappali tagozatos főiskolára jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy zajlik a főiskolai élet, hogy tőlem fiatalabbak lesznek e többségben, én ezért érzem kényelmetlennek picit :/
2011. okt. 10. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Gáz lesz, ha így állsz hozzá. Az ilyen gondolkodású embereket könnyen kinézik. Viszont aki fiatalos gondolkodású, és nem csinál ügyet abból, hogy 2-3 évvel idősebb a többieknél, annak nem lesz gondja, főleg, hogy rengeteg idősebb van ott.
2011. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt te sem gondolod komolyan, remélem. Hogy lenne már gáz 22 évesen nappalira jelentkezni? Jóval idősebbek is járnak nappali tagozatra.
2011. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másodéves vagyok és az egyik csoporttársam jóval 40 felett van. De mivel ehhez a szakhoz sok gyakorlati óra társul, így csak nappalin indítják a képzést, muszáj volt ide jelentkeznie.

Nyugi, senki sem lesz kíváncsi a korodra. 2-3 év pedig semmi, ezen kár aggódnod :)

2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: fiatalosan gondolkodni... ezt te is viccnek szántad, ugye?! Itt nem óriási korkülönbségekről van szó... Két életszakaszban számít radikálisan a kor: óvodában, ill. az öregek otthonában. Előbbiben azért, hogy ki az, aki már építőkockákból várat tud építeni, utóbbiban azért, mert ki az, aki még meg tudja csinálni... én 24 vagyok, jövőre felvételizem egyetemre...és szerintem, ez csak előnnyel jár! Elvégeztem már egy főiskolát, levelezőn (van rutinom tanulásban, ismerem valamennyire a rendszert), tisztában vagyok a képességeimmel, tudom, mire, mennyi időt kell szánni, stb. Míg a sok kis 18-19 éves emberke azt sem tudja, hol van, egy "idősebb" sokkal nagyobb esélyekkel indul!
2011. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Első válaszolónak: fiatalosan gondolkodni... ezt te is viccnek szántad, ugye?! Itt nem óriási korkülönbségekről van szó... "


- Ezt talán nem nekem kell írni, hanem a kérdezőnek, hiszen ő az, aki valami őskövületnek képzeli magát, aki nem is mehetne nappalira egyetemre. Számomra teljesen természetesen, hogy valaki 2-3 évvel idősebben, mint az átlag, kezdjen neki az egyetemnek, és ugyanúgy fiatalnak számít, mint a többiek.

2011. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetemre már érett, mondhatni felnőtt emberek járnak. A kutyát nem érdekli a korod. Különben is, ebben a kötetlen rendszerben mindenki a maga tempójában halad, így hihetetlenül keverednek az évfolyamok. Az évfolyamtárs szó gyakorlatilag értelmét veszti, mindenki csak szaktárs. Teljesen általános, hogy egy órán az életkort tekintve 4-5 év szórás van. Csak az számít, mit tudsz és hogy adod magad elő.
2011. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 delusion ***** válasza:

Én májusban, a második félévemben leszek 19, és szerintem kb. az egész egyetemen én vagyok a legfiatalabb jelenleg.


Egy. 18-19 és 22 között külsőleg nem sok különbség van. Gondolom nem akarod az irataidat mutogatni mindenkinek azt bizonygatva, hogy hány éves vagy...ergo ismeretlenek nem fogják tudni, hogy 18, 20 vagy 22 éves vagy.


Kettő. Tőlem még senki nem kérdezte az egyetemen, hogy hány éves vagyok. Ha nem lenne facebook, akkor én se tudnám sokmindenkiről, hogy hány éves konkrétan. Van ennél nagyobb bajom...


Három. Attól nem vagy több vagy kevesebb, hogy 22 évesen kerülsz oda. Ugyanazt kell tanulnod, mint a többieknek.


És négy. Végzel 25-26 évesen. Az még igencsak fiatalkor, szóval nem igazán fogsz lemaradni semmiről..

2012. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!