Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Infóérettségi tétellel kapcsol...

Infóérettségi tétellel kapcsolatban - 1-2 ötlet?

Figyelt kérdés

van egy ilyen tételem: online adatbázis

szempontok közül sokat tudok, de pl. ezt nem értettem: híroldalak, mit gondoltok itt csak felsorolni kell lapokat vagy mi lehet?


illetve egy másik tételnél a mozgókép előállítására mit tudnátok javasolni, mindenfelé kerestem, de nem találtam, előre is köszönöm.


2011. jún. 24. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát gondolom a felsorolás csak olyan értelemben lehet fontos, hogy milyen jellegűek léteznek, de nem úgy hogy felsorolod az általad látogatottak neveit. Hogyan működnek (RSS – élő könyvjelzők). Rendeltetésük pl. napi hírek (hazai, világ, bulvár, sport, rendőrségi, tudomány, ...), időjárás jelentés (napi hőmérséklet, vízállás), egészségügyi (szmogriadó, UV, pollenjelentés, járvány), napi árfolyamok (valuta, tőzsde), TV és rádióműsorok. Tehát a nyomtatott napi sajtót helyettesítik. További előnyük, hogy akár óránként közlik az aktuális híreket, ill. komolyabb esetekben akár percenkét és akár közvetlen mozgóképátvitellel is szolgálnak, saját vagy átvett forrásból.


Én valami ilyesmivel kezdeném.

2011. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!