Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meglehet úgy tanulni el....

Meglehet úgy tanulni el. Gitározni h nem tudom a kottákat. Meg tabot olvasni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 18:35
 1/6 anonim válasza:
Én sem tudom kottát olvasni, tabot meg mindenki tud csak ott kell lefogni azon a bundon ahol írja. Én is így tanultam, kezdetekben lehet nehéz de késöbb egyre többet fejlődsz. Sok sikert.
2011. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

mi az a bund??

2011. febr. 9. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudok jól magyarázni :D

[link]


ott vannak a bundok.

2011. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha....azok a kis csíkok...
2011. febr. 10. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2 csík közötti rész.
2011. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annak a csiknak a neve érintő :) ahogy előttem is leirták "a két csik közötti rész" azt nevezzük bundnak. Amúgy tabot nagyon egyszerü olvasni, jobban meg lehet vele tanulni gitározni, mint hogyha youtubeon ugy tanulsz hogy 6x megnézel egy vidit ahol magyaráz (mutatja) hogy hol kell lefogni, és van például olyan eset is hogy a szám amit keresel nincs fent tutorial videóba. akkor marad a tab.. hidd el sokat segit. szerintem nézd végig ezt:

[link]

Remélem segitettem :)

2011. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!