Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen esélyem...

Szerintetek milyen esélyem van az egyetemre, ha kb.40-50 ponttal kevesebbem van, mint a tavalyi minimum, viszont a szakra kevesen jelentkeztek első helyre (a 100ból még 60an sem - persze vannak akik még beírták, csak nem első helyre kb 150en)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 09:50
 1/5 A kérdező kommentje:

mondjuk én nem sok esélyt látok rá..:S

viszont még lehet h csak majd 15pont fog hiányozni...

2011. jún. 28. 10:09
 2/5 Dymo ***** válasza:
elég gyér,40-50 pont az marha sok
2011. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez teljességgel esélytelen, ennyit még az aránylag alacsony pontszámú szakoknál nem szokott esni. De augusztus végén van pótfelvételi fizetősre, akkor nagy esélyed van.
2011. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyen szerencséd, de ez rengeteg. Persze volt már rá példa, hogy államilag finanszírozott szakon esett 100 pontot a felvételi ponthatár (2009 NYME-KTK - Nemzetközi gazd. 280 pont kb ANA-ra, 2010: 380 pont).


Majd kiderül, de én nem sok esélyt látok. Viszont ha kevés a jelentkező lehet a szakot sem indítják el.

2011. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...háth nem is vártam jobbat, gondoltam h mások is így gondolják!

de lehet h csak 10-15pont fog hiányozni, mert van nyelvvizsga papírom, csak nem tuti még h elfogadják, azt mondták...

2011. jún. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!