Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alkonyatot és Harry Pottert...

Alkonyatot és Harry Pottert elolvastam/ megnéztem hasonló könyveket szeretnék olvasni lehetőleg olyanokat amik minimum 4 könyvből állnak és még csak az elsőt vagy első kettőt adták ki és lehet tudni hogy lesz még több is. Ilyet ismertek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
Evermore, halhatatlanok sorozat. Nekem már megvan mind a 4 könyv, de csak ebookban, nem tudom, hogy könyben megjelent-e.
2011. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 nándi18 válasza:

A Csúfok című könyvet olvassa mostanában nálunk az összes kiscsajszi, és mindenki imádja. Ez egy trilógia; 1csúfok, 2szépek, 3különlegesek. Nem tudom lesz e folytatása, nézz utána ha érdekel.

Én nem olvastam, de ha tetszett neked a Twilight, Harry Potter akkor szerintem ez is tetszeni fog.

2011. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Evermore halhatatlanok sorozat. Nekem is megvan már mind a négy könyv.(Nekem normális kömyvben) És lehet tudni, hogy lesz 5. része Night star címen.


Evernight-sorozat. Ez a sorozat 4 részes és nem is lesz több. (Nekem megvan mind a négy, ugyhogy tuti nem lesz több ) De sztem azért olvasd el.

2011. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

AZ éjszaka háza sorozat ez 8 kötetből áll de nagyon jó a történet.

1.Megjelölve

2.Elárulva

3.A kiválasztott

4.A vad

5.A préda

6.Megkísértve

7.Megperszelve

8.ébredés

szerzője:P.C CAST KRISTIN CAST


HA TETSZETT A HARRRY MEG AZ ALKONYAT AKKOR OLVASD EL.

NAGYON JO .

SZIA

2011. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszike!! remélem jók lesznek csak az a baj amiket eddig olvastam/olvasok már ki adták az összes részét és mindig megtudom mi lesz a vége mert valaki elmondja a baráti társaságban vagy Én nem bírom ki és beírom Google-be és kiadja a végét is :(
2011. aug. 10. 17:03
 6/19 A kérdező kommentje:
meg tök jó lenne izgulni a folytatásért nem csak egyszerűen megveszem és már olvashatom is hanem várok és izgulok :)
2011. aug. 10. 17:04
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
OFF: a Harry Potter és az Alkonyat semmiben sem hasonlít egymásra, légyszíves, ne vedd őket egy kalap alá. :(
2011. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De ezekhez hasonlót akarok és am kb ugyanolyan jók!!!! :)
2011. aug. 11. 11:48
 9/19 anonim válasza:
esetleg a narnia krónikéi is hasonló, nekem azok is tetszettek.
2011. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én csak ilyen angyalosat meg vámpírosat tudok de nagyon jók érdemes elolvasni :)

Vérvonal 1-3 lesz 4 is de még nincs szerintem kész. és ha már alkonyat, ebben a főszereplő rajong Edward-ért:)

Fallen - kitaszítva

Morgenvillei vámpírok (ajánlom)

Fekete bárány

csitt csitt 1. a 2-nek csak 10 vagy 11 fejezet van még csak kész úgyhogy folytatásos

2011. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!