Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Megbuktam FIZIKÁBÓL!...

FONTOS! Megbuktam FIZIKÁBÓL! (9. osztály) = ( Segítség kellene! = (Valaki? = (

Figyelt kérdés
Nem értem a feladatokat =( Nagyon megköszönném ha valaki segítene =S nincs esetleg egy unatkozó fizika tanár? =$ Vagy valaki aki érti =( PLS!! =(
2011. júl. 4. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En bar nem vagyok fizikatanar,de szivesen segitek.10.es voltam,dicseretes 5ossel,es bejutottam egy orszagos verseny dontojebe is fizikabol,ha ez szamit
2011. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én értettem a fizikát mi nyűgöd van?
2011. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nekem az egész éves tananyag kéne,amit már átnéztem(12 fajta feladat)a definíciókat megtanultam,képleteket,jeleket stb. Csak a számolásokban van hogy elakadok,vagy egyáltalán nem értem =S ha esetleg írna valamelyikőtök priviben,és átnézne velem egy-egy példát a feladatokra az nagyon jó lenne :S
2011. júl. 5. 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Irtam privit
2011. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is privát e-mail-t, ha valamit nem értesz.
2011. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!