Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon mi lesz szegény pedagógu...

Vajon mi lesz szegény pedagógusokkal? Van egy ismerősöm 25 éve tanít két diplomával és száz ezret visz haza. Csak ígérgetik nekik a béremelést és semmit se kapnak, pedig aztán rajtuk van felelősség. Szemét egy világ ez!

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
a tanárok nagyrésze is szemét!
2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
tesómnak 3 éve van már diplomája magyarból és semmit sem ér vele, sehova sem tud menni. ennyit erről
2011. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mért írod azt ,hogy szemetek? Sokat tanultak és megalázó fizetésért dolgoznak. lassan már egy takarító is többet keres mint ők.
2011. júl. 5. 15:55
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

"Sokat tanultak és megalázó fizetésért dolgoznak."


Igen, a többi diplomás is sokat tanult és nekik is kevés a fizetésük. Mindenki tudja, h a tanároknak kevés a fizetésük, minek mentek erre a pályára?

2011. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a sok pedagógus gyűlölő embert. Mondjon egy olyan szakmát ami diplomás szakma és a pályakezdő fizetése nettó 89 ezer Ft.
2011. júl. 5. 16:03
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Én nem utálom őket, csak nem értem miért nem tudod megérteni, h nem csak nekik a kevés a fizetésük, sőt, vkinek munka sem jut
2011. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjon egy olyan szakmát ami diplomás szakma és a pályakezdő fizetése nettó 89 ezer Ft."


Rezidens orvos.

2011. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor most összegezve-a közalkalmazottakról is beszélhetünk,bár az egészségüggyel ami itt van az országban tele a hócipőm.Az orvosok meg olyan hála pénzeket visznek haza amiből autót és lakást vesz elég hamar.A pedagógus meg a szülő és a diák lábtörlője. szerencsére én nem vagyok az ,de sajnálom őket.
2011. júl. 5. 16:27
 9/19 anonim ***** válasza:
közgazdász,mérnők,vendéglátóipari,menedzser-menedzsment - mind többet keres a tanárnál, még egy kőműves is tán :\
2011. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Pont egy segédmunkás kőműves ismerős mesélte ,hogy napi tíz ezret visz haza-havi nettó 200 ezer Ft.Tanulás nélkül két kezi munkával. Ez több mint megalázó a pedagógusokra nézve.
2011. júl. 5. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!