Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha holnap töltöm fel este a...

Ha holnap töltöm fel este a dokumentumokat felvin, az még jó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A dokumentumpótlás határideje július 7.

Ha ennek az értelmezése nehezedre esik, akkor gondold át a felsőoktatást is.

2011. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem, nem esik nehezemre, de:

július 7ig: igen de pontosabban júli 7 éjfélig?


és:

ha elküldtem hétfőn postán, és semmit nem ír e-felvételin ki, akkor mi van?


és:

ha azt írja ki 7-én, hogy feldolgozás alatt, akkor az érvényes?

2011. júl. 5. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondold végig, ha a határidő utolsó napján töltenéd fel, akkor mi mást írhatna ki, minthogy feldolgozás alatt? Az ügyintézők nem ugrásra készen várnak arra, hogy te feltöltsd a dokumentumaid, aztán abban a mp-ben már fel is legyen dolgozva. Így is van nekik épp elég dolguk. Ha már postára adtad, akkor felesleges aggódnod. Tegnap adtad fel, szerinted fénysebességgel dolgozik a posta? Majd holnapra odaér. Aztán majd valamikor a kezükbe kerül. Július végéig ráérsz aggódni, majd ha akkor sem lesz ott, hogy feldolgozva, mehetsz mozgásérzékelős ajtót letépni, asztalt borogatni kezedben lobogtat az ajánlott levél feladását igazoló elismervényt. Ugye olyanod van?
2011. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7 napja hogy elküldtem nekik az OKJ bizonyítványom + érettségi tanusítványt az e-felvin, de még ma is "feldolgozás alatt" volt. Ezért elküldtem postán is ajánlott levélként! Biztos ami biztos...
2011. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!