Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha hetedik osztályba 5 db...

Hogyha hetedik osztályba 5 db hármason volt és azon kívül minden 4-es 5-ös, de 8-dik osztályba nem lesz hármasom akkor még felvehetnek egy jobb szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
7.osztályba biológiából,földrajzból,kémiából,fizikából és történelemből 3-as voltam, de nyelvtanból kitűnő(megyei 3-dik lettem versenyen),irodalomból 5-ös,angolból 4-es, matekból 4-es voltam. Olyan suliba szeretnék menni, ami ilyen jobb szakközépiskola(pénzügyisnek, könyvelőnek lehet tanulni) lehet esélyem, hogy felvesznek?
2011. júl. 6. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
5-es 6-os bizonyítványt is kell vinni a felvételihez? és az igaz, hogy bejutni könnyebb mint benn maradni?
2011. júl. 6. 11:31
 2/5 A kérdező kommentje:
4,2 átlaggal vesznek fel embereket ebbe a suliba, de ha 8-ba meg lesz a 4,5-ös átlag akkor felvehetnek(mert 7-be 3,8 az átlagom)?
2011. júl. 6. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bejutni könnyebb lenne, mint bennmaradni. Nem nagy a szórás a középsulikban.
2011. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább bejutni nehezebb. Én mindig olyan 3-as 4-es tanuló voltam, pár 5-össel, de elk.rtam a felvételit, így csak protekcióval kerültem be középsuliba. De itt is ugyanilyen tanuló voltam, vagy még egy kicsit jobb is, és most egyetemre megyek.
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak 2012-ben felvételizek, de már most ezen izgulok :(
2011. júl. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!