Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az árvaellátási papírt nem...

Az árvaellátási papírt nem elég szeptemberbe visszaküldeni a nyugdíjfolyósító igazgatóságnak?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, nem fősulira megyek hanem OKJ-s képzésre és megkaptam múlthéten azt a papírt ami által árvaellátásban részesülök egy részét nekem, másik (nagyobb) részét az intézménynek kell kitölteni ahova járok/járni fogok. Nah már most, sehova nem tartozok mert arra a képzésre augusztusban kell jelentkezni ahova megyek és miután bekerültem tudom csak odaadni kitöltésre. Akkor most nyáron nem fogok árvaellátásban részesülni, de miért most küldik ki amikor ilyenkor már nincs is suli még az általános iskolásoknak se. Nem értem.
2011. júl. 7. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt, hogy novemberbe adta csak fel. semmi se történik. csak postán küldtek még 1 nyomtatványt. :-D
2011. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ráérek :D
2011. júl. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!