Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nyilatkoznom kell,9 évvel...

Nyilatkoznom kell,9 évvel ezelőtt történt autóbalesetem után kaptam-e kártérítést. Miért kell ez most a Nyugdíjbiztosítási Igazgatóságnak? Módosíthatja a rokkant nyugdíjamat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:46
 1/6 Titokgazda válasza:

Nem teljesen mindegy, hogy módosít-e?

Nyilatkoznod KELL!!!

Akkor meg ne ezen tökölj, hogy mi lesz utána! Így is-úgy is meg KELL tenned, akkor csináld!

2011. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt, hogy vajon ezt most miért kérik?

...és nagyon nem mindegy, hogy módosítják-e!

A levél kézhezvételének napján nyilatkoztam, de itt sem írtam olyat, hogy nem állna szándékomban ezt megtenni.

Köszönöm hozzáértő válaszodat!

2011. júl. 15. 05:59
 3/6 Titokgazda válasza:

Azt én értem, hogy nem mindegy.

De ha meg kell tenni, akkor igazából tök felesleges most ezen stresszelned magad szerintem.

Ha változtat rajta, akkor úgy is fog változni, ha előre tudod, és úgy is, hogyha nem.

Gondolom az fel sem merült, hogy esetleg a hivatalos levélben található hivatalos elérhetőségek egyikén utánajárj a dolognak.

Természetes, hogy a GYK a legmegfelelőbb hely ennek kiderítésére. Úgy tűnik, hogy sokkal gyorsabban választ kapsz a kérdésedre, mintha az illetékes szervnél érdeklődnél.

Gondolom nagyon fontos, és nagyon sürgős lett volna választ kapnod a kérdésedre.

Esetleg fészbúkon is tedd fel még a kérdést, és várjál 1 hónapot, hátha valaki majd nagyon ért a rokkantnyugdíj utólagos bevallásának jelenkori visszahatásaihoz.

2011. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Titokgazda válasza:

Igen, az utsó mondatomban batár hülyeséget írtam.

De legalább lesz mibe belekötnöd. Mindenki tudja, hogy minden mondanivalónak a lényege a vége...

2011. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem stresszeltem magam, csak kíváncsi voltam, hátha valaki ugyanebben a cípőben jár. Mint már írtam, még aznap nyilatkoztam, s másnap telefonáltam is. Csak a vétlenségemet vizsgálják, ami alapján esetleg megvonhatnák a nyugdíjat.

Egyébként nem vagyok tagja az általad említett közösségi oldalnak.

Szép napot kívánok!

2011. júl. 17. 06:50
 6/6 Titokgazda válasza:

Értem. Tévedtem.

Bocs a támadó hangvételért! Szép lassan majd én is megtanulok nem általánosítani. :)

2011. júl. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!