Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik ismerősöm évvégije majdnem színtiszta 5ös lett, míg nekem főként ketteseim, hármasaim vannak, pedig sokkal butább tőlem? Ennyit számítanak a tanárok? Elment a kedvem a tanulástól. :/

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, biztos csak nyalizik a tanárnak. Egyik osztálytársam (osztály strébere) mindne tanárnak nyalizik, de olyan szinten, h az már pofátlanság. Ráadásul koleszos, így közelebbről ismeri a tanárokat, így ők gyakran elmondják neki a dogakérdéseket stb... ezt persze mi utólag tudjuk meg, mert ő baszik a közösségre. Az érettségi tételeket is csak cserébe vmiért volt képest odaadni, én pedig egyik osztálytársamnak komplett az összes töri tételt átküldtem, mert tudtam hogy szüksége van rá és öröm segíteni. Jah és írtam is neki érettségi elött, hogy tud-e vmi a biosz tételekről, hogy dolgozza ki őkets stb. erre írja vissza, hogy neki megvan az összes érettségis tétel (mármint az oylan, amit érettségin adnak a tanárok, kérdésekkel, emgoldással együtt), mert a tanár átküldte neki. De azt meg kell jegyeznem, hogy elötte pár nappal írtam e-mailt a tanárnak (akivel ilyen diák-tanár szitnen jóba voltam), hogy küldje már át atételsort (CSAK A TÉTELSORT!!!) és akkor visszaír, hogy az sajnos nem publikus.. err enki meg átküldi a kérdéseket és a megoldást is. -.-"


Az egyik évfolyamtársam is ilyen.


De szerencsére mindkettőnek szarul sikerült az érettségi, én pedig kb. 3-as voltam minden tantárgyból mert az irodalom tanár rühell és 3.75-re is 3-ast ad -.-"

2011. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!