Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt bioszra melyik könyvet...

Emelt bioszra melyik könyvet ajánlott?

Figyelt kérdés
Mind írásbeli és szóbeli felkészülés szempontjából?
2011. júl. 8. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kelljen már minden héten leírni. Baromi sok ilyen kérdés volt már, hsználd a keresőt.
2011. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én se értem ezt a kérdést miért kell kétnaponta feltenni... használd azt, amit a tanárod mond!
2011. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem, hogy ha nem tudsz normális választ írni akkor minek írsz...

Amúgy már 2 éve befejeztem a középiskolát csak le szeretnék érettségizni még egy tantárgyból, mert lehet, hogy jövőre megpróbálnám az egyetemet, így sajnos nem nagyon tudom a tanárt megkérdezni...

2011. júl. 8. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

[link] ezt pl én most rendeltem meg mert eddig mindenki csak dícsérte és állítólag nagyon jó!

Szóbelire Juhász Katalin - Vargáné Lengyel Adrien 130 tétel biológiából emelt szint-szóbeli - könyvből tanultam sztem nagyon jóól levannak benne írva a dolgok, persze ez mellett még Oláh Zsuzsa Biológia 11,12-ből is tanultam de nekem nem sikerült olyan jól, ugyhogy újra fogom írni :(

2011. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"használd a keresőt"


Ha neked ez nem hasznos válasz, akkor csak sajnálni tudlak.

2011. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!